• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Mali oglasi

Started by Bobo, May 01, 2008, 11:01:09 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bobo

Pozdrav svima,

Nadam se da ovo nećete shvatiti kao spam, jer ipak mislim da će mnoge zanimati - u Bobinu kuhinju sam dodao forum koji funkcionira trenutno samo kao mali oglasi za teleskope i astronomsku opremu. Znam da ovdje ima astroberza, no možda će vam biti interesantno vidjeti što imaju za ponuditi astronomi u HR. Evo trenutno Vid rasprodaje svoju opremu, pa navalite ;)

http://www.recenzije.astrobobo.net/

Naravno, svi oglasi su dobrodošli, bez obzira gdje se nalaze njihovi vlasnici!

sale11472

Ih sunca ti pa on je to baš krenuo u rasprodaju  :o
Jel ga to u ove prolećne dane uhvatio aperture fever pa mora da oslobodi mesto gde da ubacinovu opremu ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Nova prema mu je već stigla, preporučam pogledati http://vidastro.blogspot.com/

Koja je to ljepota, ja bi to držao složeno u dnevnom boravku :)

sale11472

Pa da, vidi se sasvim lepo da je napravio suviše malu opservatoriju i sad nema mesta za sve ;D

Nego ako to tako lepo izgleda u dnevnoj sobi eto ti argumenta, pred boljom polovinom, da nabaviš sebi neku Losmandy npr G11 ili možda Titan ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Danijel

Quote from: sale11472 on May 02, 2008, 02:37:44 pm
Pa da, vidi se sasvim lepo da je napravio suviše malu opservatoriju i sad nema mesta za sve ;D

Nego ako to tako lepo izgleda u dnevnoj sobi eto ti argumenta, pred boljom polovinom, da nabaviš sebi neku Losmandy npr G11 ili možda Titan ;)


I onda ona dođe i na to ti navješa mokri veš da se suši, razne cekere, ustanovi da joj je tu baš zgodno uglaviti pajalicu za prašinu, vezati psa da joj ne trči po stanu, djeca otkriju da se po tome može penjati, da se to može okretati, šarafati... Ma primjena ima bezbroj. Na kraju to završi ovako  ;D

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

sale11472

Da potpuno si u pravu....
Dakle Bobo odma idi na varijantu 10Micron GM4000 pa nek kači šta god hoće ;D ;D ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo


Bobo

Samo da vas obavijestim da ima par zanimljivih oglasa sa raznom opremom, što gotovom, što za samogradnju, pa preporučam da pogledate, naročito ako ćete dolaziti krajem 8. mjeseca na PGSP ;)