• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Tip off topic foruma

Started by Djorvoz, March 17, 2005, 02:13:05 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Djorvoz

 Moje je misljenje da treba da bude otvoreniji jer ce bolje povezivati ljude koji kao jedan od predmeta interesovanja imaju astronomiju. Tako ce ljudi moci da sazanju nesto vise jedni o drugima ali i da razmenjuju shvatanja o temama koje nemaju kao ni indirektnu temu astronomiju, tako ce shvatiti da ljudi s kojima imaju najmanje jednu dodirnu tacku (astronomiju) gledaju na svet.

luna

 U al si se naostrio!Ajde da zbacimo Sich-a sa vlasti :D Salim se Sich,ne moj da se ljutis, ovo mi je zalicilo na neku revoluciju :D Eto treba nam pod forum za zezanje!

Sich

 Uh, ma ne dam se ja  :rolleyes:  
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

AstroTeta

 
QUOTE (Sich @ 17. Mar. 2005., 23:45)
Uh, ma ne dam se ja  :rolleyes:[/quote]
i nedaj ...ima da se zna...ko kosi ,a ko vodu nosi...
No reci, dje je ta soba da ovo sturim...



da može onako, malo i da se šjedne...opušteno...astronomski neformalnije...
neću zborit ni jedne,da mi neprišjedne... :D


AstroTeta :D  

Skyw@lker

QUOTE (Djorvoz @ 17. Mar. 2005., 02:04)
Moje je misljenje da treba da bude otvoreniji jer ce bolje povezivati ljude koji kao jedan od predmeta interesovanja imaju astronomiju. Tako ce ljudi moci da sazanju nesto vise jedni o drugima ali i da razmenjuju shvatanja o temama koje nemaju kao ni indirektnu temu astronomiju, tako ce shvatiti da ljudi s kojima imaju najmanje jednu dodirnu tacku (astronomiju) gledaju na svet. [/quote]
Pa naravno!!!  :D Ej narode ajmo da se nadjemo pa svi da odemo na pivce za zivce!!!   :lol:  
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz


Dule_smor

 smederevo, ali studiram u bg-u...pa kad ste raspolozeni za pivo javite:)

Djorvoz

 Ja sam raspoložen. Hajde da se oni koji su u beogradu svi nađu kada počne akademska godina. Na pivu naravno!

Skyw@lker

 That's the spirit!!!  :lol:  Pa ajde krajem sledece nedelje, da bih mogao da usaglasm sa ispitima! Ja sam isto iz BG-a (Dorcol),  pa mi je svejedno, kako se vi dogovrite! Predlazem mesto - Skadarlija (tamo ima dosta opustenih pivnica)  ;)  
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

 Otvorio sam topic u astroclubu. Skadarlija odgovara.