• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letnji astronomski kamp Letenka 2008.

Started by GENESIS, May 31, 2008, 11:00:11 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mravic

Ako ides u NS, preko Palanke, onda ces proci pored moje kuce na 20m. Vidi se kupola sa puta :)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sale11472

Quote from: NASA on July 08, 2008, 10:59:19 pm
strasno Danijel..idem sad u neki mongloski astro-forum,ali me ne bi cudilo da je Sale i tamo ;D


Pa sad ne znam za forum ali ako mora da bude mogolsko i još astro evo ti link mada sumnjam da ćeš dovoljno razumeti kako da nađeš Coathanger ;D ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Danijel

Eh, NASA, ovo je super forum, i ja se selim tamo, sve mi se sviđa i lako se komunicira na njihovom jeziku, upute su sasvim jasne:
онирŃ...огчдын

Ulogiraš se i odeš na галŃ,Ń‹Đł МУРgdje onda trebaš samo napisati дний нэг  i to je to. Tamo ti ja najvažnije samo da zapamtiš, što više slova Đ, a što manje slova Š. Nije komplicirano. Na svako pitanje samo dogovaraš sa Đ, a ako ti se netko ne sviđa, pokažeš mu Š ili Č i on odma ode u Ž. Ma jasno ko sunce... Pardon, htio sam reći - Đ.đ.Đ!
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

NASA

Монголын Ñ...амгийн анÑ...ны одонорон сонирÑ...огчдын клубд Ñ,авÑ,ай морилно уу! Тус кР???

sale11472

OK NASA za Danijela i kako tako ali ti bi morao da znaš da postoje i drugi kodni rasporedi sem Western (ISO-8859-1) prebaciš kodni raspored na unikod i trebalo bi da bude znatno razumljivije .... tj trebalo bi da ti slova budu poznata za razlikuod Danijela kome bit o opet bilo isto :P
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Danijel

Ma ne slušaj ga, samo piši kako sam ti rekao, što više Đ, a što manje Č i Ž ;D
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

GENESIS

Železnička stanica Novi Sad. Ovde se okupljaju astronomi koji putuju autobusom na Frušku Goru u četvrtak 10.7.2008. Autobus je prošle godine pokupio putnike kod ove stare lokomotive.




nislija


sale11472

OK ja sam upravo završio sa pakovanjem stvari samo još da svane jutro prođe smena na poslu i.....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

Uf da, treba i na posao ići.  :)

Molim sve koji budu slikali, snimali filmiće itd. da to blago podela sa mnom.

Srećno putovanje i boravak u kampu!

spadej

Da, na zalost, mora se i na posao ici,cak i u subotu.  :-[. Prosle godine sam "zarazen Letenka virusom" i svo ovo vreme sa nestrpljenjem cekao danasnji dan. Tim pre sto jos nisam cestito isprobao svoj novi Celestron Astromaster 130/650 (stigao iz USA pocetkom juna, posle silnih peripetija). No, sta je tu je. nadam se da ce svo  "blago", kako Sale rece, biti dostupno "siroj javnosti".   

Zelim vam svima vedro nebo.

sale11472

Eh pa i ja sam trebo da radim i u subotu i ove nedelje posle podne ali malo žongliranja i dori odnosi sa kolegama čuda čine tako da mi je trebao samo jedan slobodan dan tj sutra ..... evo sad sedim na poslu i čekam vreme da krenem na Letenku....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Gugi

Dolazim danas popodne!
Kako me prepoznati? Pa super je stvar da ce biti izradjene one identifikacione kartice!!!
Inace sam kosato stvorenje sa bijelim newton teleskopom 200/1000mm.

Ocekujem masu ljudi s foruma! Ovo su NASI DANi, zar ne??!!!  ;)  ;D   :)

NeLeO

Pozdrav drugari,
ajde ako neko moze da mi dostavi broj mobilnog na PM od organizatora koji su
na Letenci da iskoristim priliku dok sam u RTV da medijski propratimo kamp.

pozdrav