• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letnji astronomski kamp Letenka 2008.

Started by GENESIS, May 31, 2008, 11:00:11 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Acheron

Quote from: sale11472 on July 15, 2008, 11:37:39 pm
O da svakako naravno uz tvoja dva teleskopa ;)


Teško da bi oba stala u auto pa ću morati uzeti većeg :D

Sasa

QuoteOtvoriš neku fotku i u gornjem levom uglu imaš "All sizes". Klikneš na to i onda samo ideš na "Download".


Ne pitam kako da skinem jednu po jednu, već kako da skinem odjednom sve slike.

Sasa

QuoteKad smo već kod toga, je l može neko da mi kaže kako da downloadujem slike s Flickra?


QuotePojma nemam al ako hoćeš moje mogu da ti bačim na mail samo što su preko 100mb pa ako imaš prostora.....


Nije problem prostor. Jednio što google u jednom mailu prihvata najviše 20 MB pa treba slati više puta. Dakle, kome nije problem da mi pošalje slikice....

2. Je l snimao neko neki filmić o kampu. E to bi mi posebno trebalo!

Sasa

U AM je okačena grupna fotografija. Jurij je poslao jednu koju je radio u kampu, a i Ljuban je poslao dve svoje fotografije, samo one još nisu postavljene u AM. Jurij je poslao i film o obradi fotografije. To je oko 40 MB. Je l interesuje nekog?

sale11472

Quote from: Sasa on July 16, 2008, 01:24:29 am
Jurij je poslao i film o obradi fotografije. To je oko 40 MB. Je l interesuje nekog?


Hmmm ajd da ti ovo otpišemo na sitne sate..... pročitaj još jednom ove dve rečenice pa onda to lepo okači na AM sajt da oni koje interesuju skinu filmić ;)
Što se fotki tiče moje ćeš dobiti sjutra ipak mi je na poslu mnogooo brži upload pa nije problem da ti šaljem iz jedno 6-7 puta....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

sale11472

Quote from: Acheron on July 16, 2008, 12:18:20 am
Quote from: sale11472 on July 15, 2008, 11:37:39 pm
O da svakako naravno uz tvoja dva teleskopa ;)


Teško da bi oba stala u auto pa ću morati uzeti većeg :D


Auta :P
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Gugi

July 16, 2008, 01:53:29 am #231 Last Edit: July 16, 2008, 01:59:48 am by Gugi
Evo jos nekih mojih slika!
Tu se nalazi i fotka na kojoj je prisutan odredjen broj forumasa...
Evo linka:http://www.flickr.com/photos/28631880@N06/sets/72157606181945550/
Pliz, neka mi netko odgovori ako klikne na ovaj link, da li vidi slike koje sam postavio.

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

sale11472

Da sve se vide .... što da nisi imao nekih problema (ko ja sa Facebookom gde mi je uploadovao ikone umesto fotki  ::) )
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Pavdu

Saša, znam da sam video negde da može da se skine ceo album i čini mi se da je to bilo na http://addons.mozilla.org, ali sad ne mogu da nađem. Imaš to za Faceook. Evo, ovde.
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

Pavdu

Ko je to došao biciklom? Čak iz Makedonije???  :o
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

Nenad

Verovatno neko ko je hteo da ide na "Tour de France", ali nije mogao zbog Letenke  :)

nislija

Dejan, iz Skopja. Pricao sam sa covekom i basme odusevio. Tri dana mu je trebalo da stigne do Letenke, i kada je shvatio da ima jos puno vremena, da ne bi dosao ranije isao je preko Zrenjanina!!! Osim toga dobro igra frizbi i drugi makedonac Martin mi je rekao da taj ispuni sve sto zamisli i jos da je strucnjak za tehniku i da ima punu sobu raznih kompjutera, laptopova i cuda, od kojih neka vise sa plafona neka vire iz zida...  I primetio sam da je uz dorucak obavezno pio jogurt, dakle poruka je: Ko hoce da vozi 600km za tri dana neka pije jogurt u velikim kolicinama.

vlado

Evo i mene, iako se retko javljam :-) Zeleo bih prvobitno da se zahvalim ekipi iz Kragujevca i Radanu koji su mi pomogli da kolimisem moj skromni newton 150/750. Zaista mi je drago sto sam bio prisutan na Letenci. Ovo su moji pocetci druzenja sa astronomima posmatracima i steceno iskustvo ce mi veoma koristiti.

Pavdu

He, sledeće godine idem i ja biciklom ako ne budem imao para... ;)
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)