• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

astronomija u crnoj gori

Started by marino, June 09, 2008, 07:49:22 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marino

..zna li netko ima li tamo ikakovih astronomskih aktivnosti, koliko toliko aktivnih astronoma, drustava, je li tamo ikada (ili da li i sada) djeluje neko astronomsko drustvo, pojedinci??
ima netko neki link?

m
Vidulini Observatory

vlado

Zakasneo odgovor, ali ipak stigao :)
Ima u Igalu gospodim Ljubomir Djurisic koji se ozbiljno bavi amaterskom astronomijom. On planira da osnuje astronomsko drustvo, ali ima dosta admninistrativnih prepreka koje ga koce, pa ne znam dokle je stigao. Inace predaje fiziku u gimnaziji u Herceg Novom. Ima veoma dobru opremu i bavi se astrofotografijom. Njegov mail je astrolab@cg.yu Pozdrav

mravic

Ima i baba Joka iz Igala. Baka preko 80god. Ima dvogled 25x100 i posmatra galaksije.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

marino

odlicno!
hvala Vam obama na informacijama!
m

PS pokausam kontaktirati covjeka..

PPS. sto je s tom babom?? kako se zna za nju? bilo bi ludo da ju se moze kontaktirati..gledam to kao lijepi clanak za M111 o astronomiji od 7-97 :)
Vidulini Observatory

mravic

Gledao sam stare postove sa doticnom gospodjom i ustanovio da nije bas toliko stara koliko sam ja zamisljao, ali ipak je uciteljica u penziji, bila jos 2006. Zove se Joka Bijelic i živi u Igalu. Evo njen mail.   

joka357@cg.yu
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

marino

odlicno!
tnx
evo posalo sam im mailove
m
Vidulini Observatory

Ljubo

Ehm, Marino

Nista nisam dobio. Da ti i Bobo opet niste udarili po Tomislavu? :)
Elem, ako kanis dolaziti u CG, onda paket gore navedenog ponesi pod obavezno. Ko ga jednom proba, lako se "navuce" :-)

Vedro nebo,

Ljubomir Dj.
astrolab@t-com.me

marino

eto sve rijeseno na pitanju cg astronomije za sada...bude clanaka u m111 cim izadje :)

hvala svima !


m
Vidulini Observatory