• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

[AM] KOČA

Started by RSS, July 16, 2008, 11:40:08 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RSS

KOČA
       


S koje je on planete doleteo ne znam, ali stigao je na pravo mesto.
       

http://www.astronomija.co.rs/razno/osmatranja/letenka2008/Izvestaji/Koca/Letenka2008_Koca.htm
       

NASA

svaka mu cast..nadam se da ce i sledece godine da organizuje to isto. :D

nislija

Koco mi te volimo!

Samo te molim da u buduce, kad vidis da ima neceg u mraku, ne ides to da osvetlis, molim te.

sale11472

Ili bar koristi crvenu svetiljku :P

Ma stvarno ste bili super, ovako je Letenka dobila na preko potrebnom kvalitetu (preko kvantiteta) u organizaciji pa je Saša mogao da organizuje stvari na pravi način
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

kocha

ma nije to. Decko je prigrlio doticnu. A ja naisao!

sale11472

Jeste i pokvario im noćni vid pa posle nisu mogli da se vide u mraku...... pa su morali na pipačke :P
To je bre Kočo gore nego da si nama svetleo niz tubuse teleskopa ;D ;D ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

nislija


Pavdu

A Saša se mogao i da sedne i odmori, vidim.  ;)
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

GENESIS

Ja sam Koču upoznao prošle godine na Fruškoj Gori za vreme održavanja letnjeg astronomskog kampa.
Zaista me je oduševio svojim zalaganjem da mladi u njegovom kraju ostanu na pravom putu, da ne budu zavisni od tekuće dnevne politike već da se druže, usavršavaju u svojim hobijima ...

Ponovo sam sreo porodicu Kočić ove godine kada su odneli pobedu na Messier Marathonu.
Znate i sami kako je bilo hladno, ali Koča je napravio takvu atmosferu da smo se valjali od smeha i onda ništa nije bilo teško.

Dođem ove godine u letnji astronomski kamp i ostanem u čudu. Razvijen veliki šator gde su se održavala predavanja. Projektor, platno,klupe,stolovi,struja,kompjuteri,frižider,šatori,plastificirane kartice za učesnike sa fotografijom učesnika. Sve pod konac.

Što bi rekao moj nastavnik iz škole:

"Naš čovek-dobar čovek".

stameni

Svaka čast Koči! Ova legenda je još jedan minus za mene što se nisam pojavio.

sale11472

Sledeći put te privodimo vezanog ako treba .....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D