• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 
April 24, 2024, 12:56:51 am

CHAT

Started by vanillasky, March 31, 2005, 12:57:49 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vanillasky

  Mislim da je vreme da osposobite CHAT.

NeLeO

QUOTE (vanillasky @ 30. Mar. 2005., 23:48)
Mislim da je vreme da osposobite CHAT. [/quote]
znaci KRSTARICA i #astronomija ????

vanillasky

  Znaci #hvala

NeLeO

 -ma mislio sam da neko na krstarici napravi chat room,mene mrzi da se zezam sa tim komandama na mIrcu.

vanillasky

  Znaci #sich

Sich

 znaci #pitanje.je.koliko.ce.taj.kanal.biti.posecen

bolje bi bilo resenje da se po dogovoru nalazimo svake nedelje u toliko i toliko na tom i tom serveru  na tom i tom kanalu

mislim da nema potrebe za permanentnim chat kanalom, a za to treba naci i neki server koji non-stop na netu za bot-a
ja u toj prici vise nisam odavno, davno bese kad sam ja bio chater


"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

NeLeO

 da stavimo na glasanje?

Sich

 auu, al ste vi navuceni na glasanje. nema nikakvih izbora nekoliko meseci pa vi samo gledate gde cete da glasate :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

NeLeO

 pa eto tamburanja nikad dosta,staces kad smo navikli da glasamo,jel imamo bar kvorum? :D  

Sich

 uhh, nemate, morate da vrbujete neke poslanike iz drugog tabora :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Djorvoz

 malo nas je pa bi morali da se dogovorimo za redovno vreme.

Dule_smor

 eh, o ovome sam ja otvarao topic jos odavno:)...elem najbolje da se dogovorimo da se recimo svake subote u 20h recimo nadjemo na tom i tom serveru i kanalu, ajde bacite predloge

vanillasky

  Pa sta cemo da uradimo po tom pitanju Dule ?

Sasa

 A vi znaci ne znate da vec postoji jedan kanal ca chatovanje u okviru AM? E pa postoji. Istina, moze biti da se malo pokvario jer ga godinama niko ne koristi.

Pre 4 ili 5 godina smo organizlovali on line intervju sa Koradom Korlevicem i to mozete videti ovde Intervju, a zatim sa Cirkovicem mmc

Zatim je bio dogovoren razgovor sa M. Filipovicem iz Australije ali nam je nesto softver podbacio, a posle nekako nije islo.

(za one koji ne znaju, sva ti pomenuta gospodina su prilicno jaki astronomi).

Dakle, hajde neka neko vidi da li na tom nasem kanalu nesto treba raditi...
( kanal)

ja se u to ne razumem.

NeLeO

 taj chat je ustvari server irc.krstarica.com,
znaci treba samo registrovati kanal (room)