• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

broj poruka

Started by Predrag, August 23, 2008, 04:25:16 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Danijel

Quote from: Sasa on August 26, 2008, 10:33:21 pm
Eto vidiš? Toliko opcija a meni bi bio problem da ih je i dve, jer koju izabrati???  ;D ;D ;D

OK, šalim se, ali moj avatar je taj prostor sa belim kvatratićem i x u sredini

Ok, opet sam se šalio, smisliću nešto pa ću okačiti. Hvala na morlnoj podršci.


Hvala tebi, moju podršku ćeš uvijek imati ;D

Gle, ovo je moj stoti post hehe 8)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

sale11472

Hej evo mog predloga za Sašin avatar
Samo malo da je opkrojim i smanjim ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

NASA

September 07, 2008, 01:34:47 pm #17 Last Edit: September 07, 2008, 01:40:50 pm by NASA
Quote from: Predrag on August 26, 2008, 11:57:26 am
Totalno je nebitan broj postova,vec to sto nisam mogao da se odjavim, a jedno je sa drugim bilo u vezi! Sada sam prvi put morao da se prijavim,sto je naravno dobro, mada ja nista nisam preduzeo povodom toga! Tako da problem nije bio do mene!! I nema potrebe da se nerviras! ;)! Mislim na Nasu!


ma ne nerviram se :) :) :)..jel proradilo? x)

Sasa

Quote from: sale11472 on August 27, 2008, 11:36:50 am
Hej evo mog predloga za Sašin avatar
Samo malo da je opkrojim i smanjim ;)


Uh, pa je l avatar baš jako potreban? OK, nemoj se mučiti, smisliću ja neki. Inače, hvaaalaaaa na trudu.

Predrag

Proradilo je! ;D Kad se odjavim, tako i bude! :o
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

cola

ja sam jos davnoo primetio sam da i meni ne racuna sve postove,ali me bas briga za to.
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Danijel

Sada sam i ja primijetio, već dosta dugo mi brojač postova stoji na 103... Mislim, znam sigurno da sam bio brbljaviji od 103 puta ;)

Heh, sad se popeo na 104 ::) Izgleda da na nekim dijelovima foruma broji, a na nekima ne broji... ZBUNJ... ???
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

mmilan

Nisu brojane poruke u podforumu RSS feed zato sto je taj deo foruma bio experimentalan. Izgleda je experiment uspesan :)

Sada se poruke boje i tamo, probacu da podesim da forum ponovo prebroji sve postove, ali nisam siguran da ce da uspe.
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Danijel

Aha, ipak nisam skrenuo ;D
Primijetio sam da mi malo broji, a malo ne broji, onda sam posumnjao da u nekim podforumima ne radi ali nisam znao u kojim, pa rekoh, da skrenem pažnju na tu činjenicu, možda pomogne onome tko rješava te stvari ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

mmilan

Forum ti je "ukrao" jedno 13 poruka. Postoji plugin koji moze monovo da azurira statistiku, ali komplikovano je da se instalira.

Koga interesuje pravi broj poruka moze da pogleda u profilu, onaj deo Poslednje poruke.
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Danijel

Ma nema problema mmilane, neka je uzeo 13 poruka, ja sam rođen 13-og pa mi taj broj uopće ne smeta ;D
Vjerujem da je komplicirano nanovo sve prosijavati, bitno je da radi ono radi čega je tu, a kako se ono kaže, ako radi - ne diraj ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

mmilan

Quotekako se ono kaže, ako radi - ne dira

Osnovno pravilo administratora. Ali ima i nastavak - ako ne radi, ubedi korisnike da radi :D
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz