• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

HRVATSKA SVEMIRSKA AGENCIJA

Started by GENESIS, February 06, 2007, 09:44:23 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stojanov

Genesis, steta sto si morao da ranije ides sa Letenke. Marino i ja smo poprilicno razmotrili moguce korake u tom smeru. Pala je i prva odluka. Marino ima dobar pristup u odnosu na stanje koje vlada u Hrvatskoj ( citaj : veoma slicno nasem ). Pa i nije bas tako crno :).

GENESIS

Javiću se kada budem imao neke zanimljive informacije.

marino

nekako smo premalo imali vremena (ponajvise mojom krivicom) no nema veze..manje vremena konkretniji rezultati...krecemo i dogovorili smo nekolio stvari
e sada, stojanov i ja utanacimo prototip hodograma ljudi/vremena/poslova..
pa se onda svi dogovorimo kako to izgleda tocno i orecemo...dvije su stvari dogovorene i realizirati ce se do 01.VIII odnosno do 01.IX (ove godine)

m
Vidulini Observatory

Sasa

Evo, u cilju popularizacije projekta pravljenja satelita, napisao sam 1 članak http://blog.b92.net/text/3435/Prvi%20srpski%20satelit/

Stojanov

Marino, Oberth je na putu ka Istri , 31.jula u 21h00m ono sto je dogovoreno na Letenci.
pozdrav

Leo

Kao dugogodišnji član HSA pozdravljam sve na ovoj temi. Jako interesantna rasprava, pitam se do koje faze je došao ovaj vaš projekt sa nano satelitom ?

Sasa

Do najvažnije faze: 2B or not 2B  :)

Leo

Znači kao i kod nas, dobro je pomislio sam da ste nas pretekli  ::)

marino

Quote from: Stojanov on July 23, 2008, 08:15:01 pm
Marino, Oberth je na putu ka Istri , 31.jula u 21h00m ono sto je dogovoreno na Letenci.
pozdrav


odlicno slavko!
znakovi  raspoznavanja su "naruceni" i sada su idejna rijesenja u glavama dvojice dizajnera..radim hodogram site-a
m
Vidulini Observatory


TenMon

Sta podrazumeva ta "naucna namena" vredna 65,000-80,000 $?