• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Besplatni astronomski CD-ovi

Started by Djorvoz, April 08, 2005, 07:16:05 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sich

kao i svaki drugi dvd
recimo powerdvd, windvd...
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Skyw@lker

Koji se broj kuca u polje za ZIP code? 381 11?
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sich

Quote from: "Skyw@lker"Koji se broj kuca u polje za ZIP code? 381 11?


ma 11000
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

stameni

Quote from: "Skyw@lker"Koji se broj kuca u polje za ZIP code? 381 11?


Koliko ja znam, ZIP je ono što bi se kod nas zvalo "broj pošte", pa bi u slučaju BG-a trebalo valjda staviti 11000; a verujem i da bi za ostale gradove prošla narudžba u kojoj piše 11000.

Sich

"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

stameni

Quote from: "Sich"kao i svaki drugi dvd
recimo powerdvd, windvd...


Blagodarim na odgovoru, uspeo sam DVDuckom :D Kao što se iz priloženog može zaključiti, ovo je prvi DVD koji puštam, tako da...

Djorvoz


sashastar

Samo ono sto je DZABE da se bude u skladu ta topikom  :wink:

Djorvoz


MrCreative

verovatno sam promasio gde da stavim ali evo jedan po meni extra screen saver....naravno dzaba

http://www.anbsoft.com/downloads/dsaab_1.exe

i krak za njega na

removed***************

by sich: za krek creative-u na pm

Skyw@lker

@MrCreative thx! Skinuo sam doticni screensaver i odlican je!!! Za preporuku!!!
poz. :)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

sashastar

UUUUUUUUU jel to neko pojeo crack  :grin:

Skyw@lker

"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sich

E sad.
Kako smo mi otvorena zajednica koja ima veliki broj citalaca, potrebno je da postujemo i neka pravila. Da li neko zeli da postuje takava pravila u ovoj drzavi, to je drugo pitanje. Ali nas obavezuje domaci zakon, medjunarodno pravo i postovanje prema autorima da barem javno ne dajemo direktne linkove za nesto sto "ubija" takav njihov rad.
To ne znaci da ne postoji nacin da se lako dodje do potrebnih stvari (pa i preko instrumenata foruma).
ipak nema potrebe za insuacijama hapsenja jer jos nije na forumu registrovan virtual.cop :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

MrCreative

Izvinjavam se, cenjeni sude!!!
Nece se vise ponavljati ovakve greske!