• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Tri, cetiri... SKAChI!

Started by TenMonGaKuSha, April 10, 2005, 02:06:16 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wexy

 
QuoteAt the 20 July 2006 11:39.13 GMT the organization World Jump Day (http://www.worldjumpday.org/) has planned to get 600 million people from all over the world to jump simultanously. They claim this will move the Earth out of its current orbit, and into a new one, one that will not cause global warming. The task is futile according to the laws of physics.


World Jump Day
From Wikipedia, the free encyclopedia.

Dule_smor

 ma koga jos briga za zakon o odrzanju impulsa:)

TenMonGaKuSha

QUOTE (Dule_smor @ 13. Apr. 2005., 08:57)
ma koga jos briga za zakon o odrzanju impulsa:) [/quote]
Zakoni su tu da bi se krsili  :D  

Coole

 A jos kada, u trenutku pada na Zemlju, dunemo na dole, izbacicemo istu toliko iz orbite da odletimo van Suncevog sistema. Onda cemo naci neko novo Sunce da se vrtimo oko njega. Ali neko koje nije ni mnogo toplo ni mnogo hladno, ni mnogo svetlo ni mnogo tamno, da bi moje bonsai drvce moglo lepo da raste.

Ocekujem od vas podrsku za moje bonsai drvce, i da cete svakodnevno vezbati i skakanje i duvanje. Mozemo se skupiti da vezbamo zajedno, kako bi u odsudnom trenutku bili uigrani.  :D  

Miranda

 A sta cemo da radimo "ako" imamo razlicite odraze pa ne doskocimo svi u isto vreme.....? :P  :D  

Coole

QUOTE (Miranda @ 3. May. 2005., 08:20)
A sta cemo da radimo "ako" imamo razlicite odraze pa ne doskocimo svi u isto vreme.....? :P  :D [/quote]
Ih bre, pa kolicke su sanse za tako nesto?

Miranda