• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

sta znace nicknaimovi.

Started by tachion, May 01, 2005, 09:28:06 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tachion

 dobro,tachion je jasan,ali
da li biste bili ljubazni da objasnite sta vam znace nickovi?  

Miranda

 I moj je jasan....nadam se.... :)  

Inica

 Moj... pa to je zaiiistaa, zaista komplikovano... Mislim da cu vas postediti silnih razmisljanja... :lol:  :lol:  :lol:  

TenMonGaKuSha

 天文学者

astronom na japanskom

Djorvoz

 Moj nick je ono čto mi je yahoo generisao jer me je mrzilo da izmičljam bilo šta. Kasnije me je mrzilo da pamtim za sve ostale stvari nickove tako da imam jedan jedini na svemu.  

luna

 Moj nick je sigurno najjasniji :D  

Joca


NeLeO

 NeLeO kao NLO=Neindetifikovani Leteci Objekat B)  :D  B)  

Dule_smor


Vizant

  ;)
Nick je iz igre EvE-online, tamo sam aktivni chlan 4s- corporacije i military officir.
Ako zelite da saznate neshto vishe o igri, jednoj od najkompleksnijih igara danashnjice mozete to saznati na
http://www.eve-online.com/ a ako zelite da saznate neshto vishe o nashoj 4S corporaciji koja postoji vec 2 godine i jedna je od poshtovanijih i poznatih u eve
mozete posetiti
http://www.4s-community.org.yu/.
Ono shto je negativno u vezi igre je kad pochnete nema kraja i mozete reci ciao social life. Inache u 4s igraju i stranci tako da imamo  chlanove sa svih kontinenata. E sad od astronomije tu ima poneshto

Encounters in Space with 5.000 solar systems and 5.000 stations, 14.000 stargates, 43.000 planets and 230.000 moons in 40 different regions.  
I sve to na jednom jedinom serveru znachi mozete sresti bilo kog igracha ako igra
a ima ih vishe od 50 hiljada, igriva je itekako i na modemu i ne treba jaka konekcija. Heh toliko za sad, vishe na pm.

Inica

QUOTE (Dule_smor @ 9. May. 2005., 13:06)
isnt it obvious:) [/quote]
Pa naravno... I te kako :lol:  :lol:  :lol:  

Inica

 A reci mi moj cika Miranda, zasto si sebi nadenuo zensko ime?  :)
(upita Crvenkapa baku....)
:D  :D  :D  

tachion

QUOTE (Inica @ 2. May. 2005., 12:03)
Moj... pa to je zaiiistaa, zaista komplikovano... Mislim da cu vas postediti silnih razmisljanja... :lol:  :lol:  :lol: [/quote]
daj postedi nas,jer vidis da razmisljamo sada,zato sto nisi rekla.nemoj da zamaramo mozak,kazi nam. :blink:

nego,Miranda je Deejay iz Svedske,pusta psychedelic trance,nije losa.