• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letenka 2009

Started by Sasa, November 17, 2008, 12:37:54 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sasa


sale11472

Auuuu sad treba da tražim kalendar za sledeću godinu da se organizujem ;D

Nego šalu na stranu pohvalno je početi ovako na vreme..
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

nislija

Svidja mi se, covece, pocinje na moj rodjendan.

kocha

Dobar razlog da častiš!
Ako treba da ti obezbedimo i tortu, javi.

nislija

Ljudi smo, ce se dogovorimo.  ;)

cola

A,jel neko zna kad je maraton??
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

sale11472

vVerovatno vikend oko mladog Meseca krajem Marta/početkom Aprila ??? Bar je to neko uobičajeno vreme...
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

Maraton? Pa rano je još da se dogovaramo, ali ovde http://www.astronomija.co.rs/dubokisvemir/m/maraton/do2019.htm se nalaze preporučeni datumi do kraja sledeće decenije.

kocha

Letenka je predvidjena za detaljnu rekonstrukciju. Na "nasoj" livadi su predvidjeni sportski tereni i bazen a na zapadu je predvidjena hala. Sami objekti se renoviraju a na mestu zadnja tri paviljona se gradi hotel. Inace je ceo kompleks predvidjen za vrhunski sport. Ovim planom je predvidjeno izmestanje puta koji sa severne strane obilazi ceo kompleks.

Za vise detalja
http://www.sremskamitrovica.org.yu/portal/modules.php?name=News&file=article&sid=1564

Predlog projekta ide na razmatranje, usvajanje i tako to... sto znaci da nece skoro poceti radovi.

kocha


cola

Pa sudeci kako je to kod nas mozemo lagano da odemo na jos 2 Letenke do pocetka izgradnje :(,a posle??
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

sale11472

Hmmm nisam siguran da mi imamo toliko vrhunskih sportista koliko se gradi objekata za "vrhunski" sport  ::)
No ne bitno znalo se da nas to čeka pa bi bilo dobro potražiti već sada alternativnu lokaciju da nam se ne bi desilo da izvisimo u zadnjem momentu...
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

mravic

Moze kod mene u vikendicu...s tim sto bi trebalo kupiti barem jutro zemlje u mom komsiluku, pa da imamo i livadu za posmatraje... ;D
Ja cu džabe da pokosim travu.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Sich

Quote from: sale11472 on December 24, 2008, 04:07:22 pm
Hmmm nisam siguran da mi imamo toliko vrhunskih sportista koliko se gradi objekata za "vrhunski" sport  ::)
No ne bitno znalo se da nas to čeka pa bi bilo dobro potražiti već sada alternativnu lokaciju da nam se ne bi desilo da izvisimo u zadnjem momentu...


Pazi, vidis onaj pehar odmah ispod Jankovog imena. Pa ko kaze da mi nismo vrhunski sportisti. I to dugoprugasi, maraton je nasa specijalnost :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Bobo

A zašto se ne bi napravio nekakav dopis u kojem će se obavijestiti nadležne da se Letenka često koristi i za astronomiju?