• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letenka 2009

Started by Sasa, November 17, 2008, 12:37:54 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sasa

Quote from: Peca on August 02, 2009, 12:02:30 am
mislio sam da je alkohol u kampu zabranjen ( a da pivo je prehrambeni proizvod ) ;) seee you next year


I jeste zabranjen - s tim što smo ove godine starijima malo gledali kroz prste. Samo bi nam trebalo da neko napravi negu glupost.

nislija

Da je pivo bilo zabranjeno onda bi doslo do sukoba interesa jer su organizatori, na radost svih ucesnika, prodavali hladno pivo iz zamrzivaca. A svi znaju da gde ima sukoba, tu nema interesa :)

Peca

Quote from: Sasa on August 02, 2009, 01:21:26 am
Quote from: Peca on August 02, 2009, 12:02:30 am
mislio sam da je alkohol u kampu zabranjen ( a da pivo je prehrambeni proizvod ) ;) seee you next year


I jeste zabranjen - s tim što smo ove godine starijima malo gledali kroz prste. Samo bi nam trebalo da neko napravi negu glupost.


pazi ja ne mogu da zamislim da se ne popije koje pice sa ljudima koje tamo vidis ipak je i jedan od ciljava druzenje ... ali opet ne mogu da zamislim da nekome bude cilj da se napije / odvali od aklohola nadam se da niste imali do sada takve slucajeve  ...

bear

Iznenadio bi se, uvek se nadju neki pacijenti. Ogromna vecina kampera su sasvim OK i shvataju to normalno, ali i ove godine sam se morao objasnjavati sa nekima koji su se 'zezali' tako sto su krenuli da pustaju muziku i dovikuju se u satorima posle 3AM. Barem se nadam da su bili pijani i da im takvo ponasanje nije trezno stanje.

Sasa

Quote from: bear on August 02, 2009, 05:21:38 pm
Iznenadio bi se, uvek se nadju neki pacijenti. Ogromna vecina kampera su sasvim OK i shvataju to normalno, ali i ove godine sam se morao objasnjavati sa nekima koji su se 'zezali' tako sto su krenuli da pustaju muziku i dovikuju se u satorima posle 3AM. Barem se nadam da su bili pijani i da im takvo ponasanje nije trezno stanje.


Uf, opet neki uspaljeni klinci.

Yagodinac

Ako se ne varam dotične galamdžije uopšte nisu bili gosti Astronomskog kampa.
A što se tiče alkohola mislim da bi tu trebalo da se izdaje dozvola za konzumiranje na licu mesta od nadležne komisije (Kocha + jedan lekar) i da donji limit bude navršenih 30 godina.

mravic

A šta ćemo mi mlađi  :)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Yagodinac


Sasa

Hmm, ako sam dobro shvatio tu dozvolu bi onda izdavli Koča i ti  ;D

Dobar pokušaj, ali ne može  ;D


GENESIS

Prvi koraci u formiranju Saveza astronomskih društava Vojvodine. Fotografija je snimljena 25.7.2009. na Fruškoj Gori. Na slici su ljubitelji astronomije iz Vršca, Novog Sada, Sremske Mitrovice, Zrenjanina, Bačke Palanke i Pančeva.




nislija

Kad vidim ovo, osecam se ko siroce  :-X

sale11472

Ja kad vidim ono u drugom planu dođe mi da plačem što nisam bacio pogled kroz tu spravu ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Evo još par friško skeniranih fotki sa Letenke na mojoj Picasi: http://picasaweb.google.com/boris.stromar/Letenka2009#

nislija

Ljudi, zna li se u kom terminu ce se odrzati Letenka ove godine?

kocha