• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letenka 2009

Started by Sasa, November 17, 2008, 12:37:54 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nislija

Pa pevanja bude svake godine, ali karaoke se bas i ne uklapaju u koncepciju kampa, osim kad bi se pevale iskljucivo pesme o astronomiji i "vanzemljacima", poput Rambove "vanzemaljce, rodjace, poznanice sa bascarsije, ja, i ti s planete druge patimo zbog iste tuge", to bi vec moglo da bude zanimljivo, i uklopilo bi se u celu koncepciju.

Danijel

To me asocira na skup raspjevanih Klingonaca ;D
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Yagodinac

Quote from: mravic on July 11, 2009, 02:11:31 pm
...ali pošto znam gde si zaposlen verovatno si mislio u medicinske svrhe...


Isključivo u medicinske. Posle toga posmatranje dvojnih zvezda, dvojnih klastera i dvojnih galaksija. Merenje separacije i korelacija nestanka rakije u funkciji uglovnog razmaka istih objekata...
Ko se napije treba biti izbačen iz kampa.

Sasa

QuoteKo se napije treba biti izbačen iz kampa.

Pa naravno. Ko pravi bilo kakav problem takođe. Policija obilazi kamp povremeno i po potrebi. I po pozivu. Uostalom, obezbeđenje je Kočin domen i verujem da on zna postupak.


treger

Ja predlažem takmičenje u pecanju.Mislim kad imamo pevanje onda bi bio red i da pecamo, a može i vaterpolo.


cola

Koliko kostaju pansioni, jel ima neko neki kontakt telefon,kakvi su?
Ja se samo lomim da li u pansion ili u sator(koji jos nisam kupio :( )
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Yagodinac

Imam ja mesta u šatoru koliko voliš, ne vodim ništa žensko (da se odmorim)  ;D, jedino ako hrčeš nosim i štipaljke.

kocha

Svi su hrkači amateri za našeg kuvara.
Vodimo ga na Letenku da nam kuva ali pod uslovom da spava bar 50 m u šumi!!!
Angažovali smo ga jer ne vredi da 4 dana jedemo suvu hranu, a vec je navikao na astronome...

mravic

Ne bih se kladio u to...mislim da Radmilo Mulić jače hrče.
Možda da spremim pehare za takmičenbje u hrkanju :)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sale11472

Ne znam ja ko koliko hrče .... al ako bih se kladio ja bih pare stavio na stanovitog zagrebačkog astrofotografa :P
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Danijel

Hrkače razmjestite na strateška mjesta oko kampa preventive radi, da tjeraju vukove, medvjede, drogeraše... ;D
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

mravic

Mada, i ja bih mogao da konkurišem za neko mesto, možda ne za prva tri ali...tu sam
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

GENESIS

Da li idemo na jezero na kupanje ? :)

Yagodinac

Šališ se da ima jezero?! Ionako će biti preko 30 stepeni, nije loša ideja. Jedino ako ne misliš na Vrdničku banju gde sam ja došao da se prijavim na MMaraton a babe me čudno gledale ;D