• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prodajem NOV u Kutiji Newton HITNO

Started by , April 18, 2005, 11:53:31 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sashastar

 E pa to je lepo kupio si bolji teleskop i imas love sve je to lepo
A sad ce jedna sirotinja da ti kaze lepo ti kupi i veci stan pa ces
onda moci drzati i vise teleskopa nece ti zauzimati mesta  (mala sala)  :)

draza

 Ako ti vec nije stalo do love mogu ti ponuditi u zamenu moj telesskop od 76 mm na ekvatorijalnoj montazi? Ne verujem da imas bas takav!

 Prodat teleskop danas za 250 EVRA FULL u kompletu sa motorom.

Drazo imam 2 jedan mi zauzima mesto u stanu, mislim da sam napisao lepo zbog cega ga prodajem.Netreba mi tvoj teleskop od 70mm jer nevredi nista bar za mene.Imao si priliku kralju da kupis dobar teleskop od 130mm povoljno ali ti cekas povoljnije pa kad cekas onda.

QuoteKis Lajos iz Subotice prodaje slicnu stvar za 100 eura jeftinije nego sto je
gore navedeni!


Kupi kod Kisa teleskop ili cimni njega ja nemam vise teleskopa na prodaju on ima OK.Pa posto vidim da znas Kisa neka ti on proda ili zameni za bolji jer se ja nebavim prodajom on je profesionalac u tom poslu meni je ovo kao hobi i tek sam amater.

Nemojte vise da me cimate za teleskop jer sve sto sam imao za prodaju od teleskopa je prodato.


* Imam projektor ako nekog zanima SHARP LCD 5x5 metara baca sliku na zidu i ima manuelni fokus , odlicno ocuvan prodajem ga za 390 EVRA.Pa ako neko ima povoljnije od toga onda neka kupi u radnji.Inace ja prodajem projektor za jako nisku cenu za koju nemozete kupiti ni lampu za projektor a kamoli projektor. Kompatibilan je sa racunarom i radi odlicno, mogu se gledati filmovi,igrice,utakmice itd itd.Oznaka za projektor je SHARP LCD XV-100ZMProdajem ga zato sto prelazim na DLP od 1800 EVRA kupujem Sony OK.

Imam i TV Karticu EXTRA u garanciji jos sigurno 8 meseci nije mi tu da proverim ali mislim da je 8 meseci, kartica je Pinacle PCTV USB2 RC6 REV:1.2 kupljena u DESKU placen PDV za 130 EVRA jedini je imaju u gradu , mozda se promenilo vidim da ih imaju u ponudi ali za 110-120 EVRA, ja je prodajem sa daljinskim ,kablovima,drajverima bez kutije za 70 EVRA FIKSNO, to je eksterna TV kartica mala lepa i nova.Prodajem je zato sto mi netreba.



Srdacan Pozdrav


Djorvoz

 Da li možda prodaješ karticu zbog ovoga reviews

Takodje te molim da obratiš pažnju gde šta pišeš a pogotovo šta i gde nudiš na prodaju.
(ovo je "astronomski" forum i njemu nema mesta TV karticama)


Takođe, ako si prodao teleskop koji si nudio,  zamolio bih moderatora da zaključa temu a tvoju ponudu TV kartice obriše.

 
QuoteDa li možda prodaješ karticu zbog ovoga reviews


Mozes da nam objasnis sta ti znaci ovaj komentar :)
Dovoljno je nasa PCBerza za cene ako si na to ciljao  :lol: imaju ljudi mozak pa
znaju koje su cene u radnjama inace nebi niko kupio kod mene da ima negde
povoljnije to se neplasi. Inace komentari su sve najbolje o kartici koliko vidim jer
nemam vremena da citam , to znam kada sam kupovao kupio sam najbolju za taj
novac,

Nemas ti love prijatelju za takve kartice nemoj da razbijas glavu bespotrebno,
nije ovo za tebe kupi neku polovnu PCWorld od 10evra i uzivaj  ;)

Inace za sve ostale korisnike SkyStar 2 kartica je prodata danas za 40 EVRA
ostalo jos PCTV USB2 i SHARP Projektor.

Djorvoz

 Koristim dvokanalni TV tjuner koji sam dobio uz HP laptop (zd8000 serija) i uzivam. Koliko ko ima novaca nije tvoje da komentarises pogotovo na forumu za astronomske diskusije. Ako ti nesto nije jasno oko necijeg finansiskog stanja nije kulturno to javno diskutovati. Daj oglas u halo oglase pa se prepiri oko proseka mesecnih primanja ovde ostavi prostora ljudima da pricaju o astronomiji.
Naravno da nije lepo sto se za neku stvar interesuju ljudi koji za nju nemaju novca ali ti si teleskop cenio na pocetku 430 eura a prodao si ga za? Tako da nemoj ni to zamerati ljudima.


I dalje mi nije jasno zasto moderator nije zakljucao ovaj topic!

Djorvoz

QUOTE (DigitalBG @ 29. Aug. 2005., 20:27)
Inace komentari su sve najbolje o kartici koliko vidim jer
nemam vremena da citam , to znam kada sam kupovao kupio sam najbolju za taj novac
[/quote]
"Will not run wit service pack 2"
"Hands OFF!"
"it stops to respond, poor automatic channel detection"
"Tricky, but overall it's good"
"It does not work!"
"Bad product, even worse support"
"Scam"
"Nice, but could be much better"
"Be sure you can get your money back"
"compatibility issues"
"I love this product"
"Shocked when i saw the great video quality"
"PCTV USB2 - Disappointing"
"Excellent."
"Compact, very good and easy to install"

Ovo su naslovi utisaka ko hoće da pričita cele neka ide na lin koji sam već postavio.

sashastar

 Meni jedna stvar nije jasna ako se vec nesto prodaje odnosno nudi onda neka
se ponudi ovde

http://www.astronomija.co.rs/razno/pijaca/pijaca.htm

I gotov problem

Djorvoz

 Porble, je što već danima forum ide bez moderatora. Možda bi trebalo povećati broj moderatora?

 "Will not run wit service pack 2

hehehe nemas ti pojma drugar :lol: ova kartica radi kao zmaj sa SP2 to se da brzo proveriti.

I love this product"
"Shocked when i saw the great video quality"
"PCTV USB2 - Disappointing"
"Excellent."
"Compact, very good and easy to install"

Nauci Engleski i necitaj naslove ubuduce nego sve procitaj jer moguce da neko ima
drugih problema u operativnom sistemu koji mogu da prouzrokuju instalaciju bilo
kog hardwera.

"Will not run wit service pack 2
Jako si smešan to je zato sto kupujes stvari da bi zaradio a ne naučiio, kada bi
kupovao da naučiš nešto pametno tek onda bi video šta si gore napisao HAHAHAHA.

PS: Ako hoces da zaradis otvori firmu na jednoj kartici niko do sada nije zaradio.

Teleskop je prodat povoljno jednom mnogo dobrom decku koji zasluzuje da ima onaj
teleskop jer hoce da nauci nesto bez obzira sto sam ga ja platio 450 EVRA otisao je u
prave ruke.

A i nemas love drugar nazalost vidi se po tvom postu suvise je jeftin da bi se neko
upecao na takve trikove jer ova kartica ide za par dana sigurno 99%.

Nemam vremena a rado bi ćaskao sa tobom  :lol: jer si smesan za medalju
Moras nauciti da budes strpljiv

Djorvoz

 
Quote"Will not run wit service pack 2

hehehe nemas ti pojma drugar  ova kartica radi kao zmaj sa SP2 to se da brzo proveriti.

I love this product"
"Shocked when i saw the great video quality"
"PCTV USB2 - Disappointing"
"Excellent."
"Compact, very good and easy to install"

Nauci Engleski i necitaj naslove ubuduce nego sve procitaj jer moguce da neko ima
drugih problema u operativnom sistemu koji mogu da prouzrokuju instalaciju bilo
kog hardwera.

"Will not run wit service pack 2
Jako si smešan to je zato sto kupujes stvari da bi zaradio a ne naučiio, kada bi
kupovao da naučiš nešto pametno tek onda bi video šta si gore napisao HAHAHAHA.

PS: Ako hoces da zaradis otvori firmu na jednoj kartici niko do sada nije zaradio.

Teleskop je prodat povoljno jednom mnogo dobrom decku koji zasluzuje da ima onaj
teleskop jer hoce da nauci nesto bez obzira sto sam ga ja platio 450 EVRA otisao je u
prave ruke.

Nemam vremena a rado bi ćaskao sa tobom  jer si smesan za medalju
A i nemas love drugar nazalost vidi se po tvom postu suvise je jeftin da bi se neko
upecao.

Moras nauciti da budes strpljiv


Šta reći?!

Djorvoz

 Idemo redom:

1
"Will not run wit service pack 2"

hehehe nemas ti pojma drugar  ova kartica radi kao zmaj sa SP2 to se da brzo proveriti.
           Drugar, U pravu si nemam ja pojma ali čovek koji je kupio ovu karticu kaže da ona ne radi (ne se sa glagolima piše odvojeno, osim u par izuzetaka: nemoj itd)

2
I love this product"
"Shocked when i saw the great video quality"
"PCTV USB2 - Disappointing"
"Excellent."
"Compact, very good and easy to install"

Nauci Engleski i necitaj naslove ubuduce nego sve procitaj jer moguce da neko ima
drugih problema u operativnom sistemu koji mogu da prouzrokuju instalaciju bilo
kog hardwera.

             Nisam pokazivao samo naslove koji su mi odgovarali nego sve. To ne znači da ne znam engleski nego da sam fer. Takodje ne znam šta si hteo da postigneš sa navođenjem "PCTV USB2 - Disappointing" jer:

"PCTV USB2 - Disappointing"
Product installed ok on Toshiba laptop, but application would constantly freeze up. The only time the TV would work without freezing is while recording - not acceptable.

Waited over an hour on hold before Pinnacle support finally answered - another hour working with support of trying this and that and still no solution. I suggest you read throught the Pinnacle support forums on the PCTV products and you'll see a lot of problems and complaint on both the products and support.

I can't recommend Pinnacle video products at this time. Pinnacle appears to have designed and rushed these to market without proper testing and debugging. Too bad to, if the PCTV USB2 worked properly it would be a great product.

3
"Will not run wit service pack 2
Jako si smešan to je zato sto kupujes stvari da bi zaradio a ne naučiio, kada bi
kupovao da naučiš nešto pametno tek onda bi video šta si gore napisao HAHAHAHA.

PS: Ako hoces da zaradis otvori firmu na jednoj kartici niko do sada nije zaradio.

           Ovde nisi bas najjasniji ali pokušaću da ti odgovorim:
Kupujem stvari da bih nešto pametno naučio. Ništa polovno nisam prodao. A takođe ništa novo nisam preprodao.

4
Teleskop je prodat povoljno jednom mnogo dobrom decku koji zasluzuje da ima onaj
teleskop jer hoce da nauci nesto nez obzira sto sam ga ja platio 450 EVRA

Što odmah nisi napisao koliko ceniš teleskop ali da je uslov za tu cenu biti mnogo dobar dečko koji hoće nešto da nauči bez obzira što si ti platio teleskop 450 eura?

5
Nemam vremena a rado bi ćaskao sa tobom  jer si smesan za medalju

Ne vidim da se neko osim tebe smeje. A znaš šta kažu za ljude koji se sami smeju.

6
Moras nauciti da budes strpljiv

Mislim da to nije tvoj problem. Sa tobom sam pokazao strpljenje koje je za medalju.

 Prodata je Pinnacle kartica danas tako da je ostao jos samo projektor.

Djorvoz sta se desava sa tobom u kom si ti tripu,kakav si ti indijanac majko mila.
Sta su tebe radili pa si tako deformisan psihicki.Jel razumes ti dali si retardiran ili
GLUP !!! .Kartica je kao nova i radi fenomenalno cak i na Linux-u ne zamrzava se
nema nikakvih problema ,instalira se za 1 sekund.

Osecam se kao onaj lik sa majmunm u TAXI pa mu govori na ARRooDRROMM. :lol:

Kartica je bila odlicna nego su tvoje nervre celije sprzene pa nevidis sta ti pisem
100 puta.
 

Djorvoz

QUOTE (DigitalBG @ 30. Aug. 2005., 12:47)
Prodata je Pinnacle kartica danas tako da je ostao jos samo projektor.

Djorvoz sta se desava sa tobom u kom si ti tripu,kakav si ti indijanac majko mila.
Sta su tebe radili pa si tako deformisan psihicki.Jel razumes ti dali si retardiran ili
GLUP !!! .Kartica je kao nova i radi fenomenalno cak i na Linux-u ne zamrzava se
nema nikakvih problema ,instalira se za 1 sekund.

Osecam se kao onaj lik sa majmunm u TAXI pa mu govori na ARRooDRROMM. :lol:

Kartica je bila odlicna nego su tvoje nervre celije sprzene pa nevidis sta ti pisem
100 puta.
[/quote]
Kako radi kartica UPOŠTE nije važno. Važno je da njoj ovde nije mesto a takođe je važno to što se ti veoma nevaspitano ponašaš. To radiš od prvog do poslednjeg posta, koji si napisao na ovom forumu, i ogdovaraš selektivno na poruke.
Nisi napisao ni jedan post u kome nisi bar okrznuo nekog korisnika foruma. Ovde niko nije došao da bude ispitivan u vezi materijalnog stanja i načina na koji je takvog stanja došao. Ovde niko nije došao da bi ga vređao neko ko nije u stanju da odgovori ni na jedan argument na civilizovan način.

Kako kartica radi ne znam niti me interesuje. Bio sam jasan, koncizan i strpljiv. Od tebe sam dobio samo loše stvari a to mi ne odgovora jer mogu da trošim svoje vreme na korisniji način.

Tebi na čast sve što si napisao.