• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Mesečeve mene i mršavljenje

Started by GENESIS, January 03, 2009, 02:25:04 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Nenad

Hahahaha
Koji car! Kako sam se lepo nasmejao!

Kizza

Neverovatno!Često se zapitam šta još mogu da izmisle?Da li neko zna gde se nalazi škola za Astologe  ???
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Predrag

Da nam nisu ovi astrolozi ko bi nas zasmejavao!!!
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

GENESIS

January 03, 2009, 09:01:22 pm #4 Last Edit: January 03, 2009, 09:11:04 pm by GENESIS
Quote from: Kizza on January 03, 2009, 07:18:30 pm
Neverovatno!Često se zapitam šta još mogu da izmisle?Da li neko zna gde se nalazi škola za Astologe  ???


Ma imaju oni svoj "univerzitet" i svoje "redovne profesore":
http://www.astrorion.com/o-jovani.htm

sale11472

Znači vrh sa te stranice mi je reklama za poziv kaže vako " BESPLATAN POZIV + 40 dinara/minut+PDV"  ;D ;D ;D ;D
Tipičan primer kako astrolazi lažu i kradu naivan svet ..... šta li je u tom pozivu BESPLATNO ::) i posle se neko buni št mislim da ih zakonom treba zabraniti kao i sve ostale (sitno)kriminalne radnje >:(
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Danijel

Quote from: Kizza on January 03, 2009, 07:18:30 pm
Neverovatno!Često se zapitam šta još mogu da izmisle?Da li neko zna gde se nalazi škola za Astologe  ???


Ima, u Narodnom učilištu Rijeka postoji smjer astrologije a nakon završetka školovanja dobije se zvanje astrolog. Da čovjek ne povjeruje >:(
Želite li postati astronom, eeee... malo sutra, toga nema :'(
Ali nije mi uopće jasno kako se ta astrologija uopće uklapa u ponudu Narodnog sveučilišta, po kojem kriteriju su je uvrstili??? ???
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

sale11472

Quote from: danijel on January 03, 2009, 09:39:10 pm
Ali nije mi uopće jasno kako se ta astrologija uopće uklapa u ponudu Narodnog sveučilišta, po kojem kriteriju su je uvrstili??? ???


To je bar lako pitanje kakav narod takvo i sveučilište, univerzitet, licej ili šta već ::)
Šta misliš koliko bi se ljudi upisalo u školu Astronomije ..... za BG znam, bio sam da odslušam (skoro) ceo ADRB-ov kurs.... :-[
Tužno ali tako je svuda ne samo na ovim naši prostorima....uostalom koliko si puta na TV-u čuo za MGA .... a sad zamisli da je ono A od astrolagija.... pa na nos bi ti izašle najvae specijali reklame za besplatne pozive (koji koštaju xyz dinara kuna dolara evra...) i slično...
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Kizza

Jaoj pa postoji i ASTROPSIHIJATRIJA :o Ne bi bilo loše da se samopregledaju, ko zna šta mogu otkriti  ::)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Sich

"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Kizza

Zanimljiv tekst ali još bolji je komentar BM koji kaže  '' da ne može reći kad će se to desiti jer bi neko mogo da to zloupotrebi'' :o
A to i jeste poenta njegovog zanimanja.Mada ne vidim kakve koristi bi imali ako bi i mogli da menjamo budućnost?
Logično je da ako znamo da će nam se nešto loše desiti, gledaćemo da ne budemo tamo.Isto je i sa dobitkom na lotou.Ko ne bi poželeo tako nešto?Takav novac nije ukraden a vidovnjaci će vam reći da oni ne smeju da ga uzmu a opet ako se plaše da će im se nešto desiti a oni to ne vide.... :(
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?