• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pozdrav

Started by Vizant, April 28, 2005, 02:59:29 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vizant

  :rolleyes:
eto sve da vas pozdravim, jako sam zainteresovan za amatersku astronomiju.

Imam linkove za film NASA 50 godina kao i mnogo mnoge druge dokumentarne space misije, tako i nauchne samo pitajte rado cu mejlati ili ako je dozvoljeno postovati ovde.
Skoro sve od BBc, i discovery i naravno Carl sagan. dovoljno je da posetite stranu BBC ili Dicovery i samo izaberite.
Sve ovo nije na prodaju nego za share.
http://store1.yimg.com/I/dvdinternational_1822_500668
ovo je samo jedan od filmova koji imam..
komplet BBc Space i BBc planets.
Mene interesuju fajlovi na srpskom/hrvatskom  o astronomiji kao i software.

Gugi

 Vizant, dobra ti je stvar sto hoces neke stvari podijeliti s nama.   ;)

Kako da stupimo kontakt s Tobom? Zelis li nam ostaviti email adresu ili da mi Tebi tu ostavimo? Mislim da je ono prvo jednostavnije!

Ostavi nam email na koji ti mozemo pisati!

THANKS!!!!  :rolleyes:  

Coole

 Ako nije tajna  <_< , koliko su veliki ti filmovi? Da znam koliko bi mi godina trebalo da ih skinem  :blink: .

Gugi

QUOTE (Coole @ 30. Apr. 2005., 13:45)
Ako nije tajna  <_< , koliko su veliki ti filmovi? Da znam koliko bi mi godina trebalo da ih skinem  :blink: . [/quote]
Hej Coole, mislim da nas Vizant nece staviti fajlove na download nego ce ih kopirati na CD i eventualni ih poslati postom.

Ostaje nam da cekamo da nam se javi Vizant!

JAAAVI SE!!!  :lol:  

Vizant

 Meni je prvenstveno vazno da ustupim filmove nekom ko hoce da ih posle podeli sa ostalima, filmovi su po 700-800 mb  odlichno ripovani u divx chak mnogi imaju i eng subtitle tako da neki entuzijast moze i da prevde na srpski(ko ima vremena na pretek). BBC planets i BBC space su jedan DVD a Nasa 50 years je recimo 10 epizoda po 700 mb, postoji nogo mngo vishe a spisak sam vec mejlao. U sushtini to je najmanje oko 40 gb.  

NShappy

 Imam ja BBC Space na dva CD-a (po 700Mb) i to titlovano na srpskom. Mada, da nije ovo malo piraterija?!?

Coole

 
QUOTE (NShappy @ 2. May. 2005., 22:30)
Imam ja BBC Space na dva CD-a (po 700Mb) i to titlovano na srpskom. Mada, da nije ovo malo piraterija?!?[/quote]
Ma niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiije  :rolleyes:  !