• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Komedija

Started by Predrag, February 10, 2009, 11:19:38 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

CyberianIce

March 04, 2010, 06:10:49 am #60 Last Edit: March 04, 2010, 06:28:36 am by CyberianIce
Gledam objektivno, ovaj tekst je uvredljiv, i moron si ako setas ulicom i vredjas svakog popa, odzu i rabina koji ti nisu nista skrivili. A oni su jos veci ako gledaju sta svakom koga vide na ulici pise na majci.

Ali ako vam je to smesno, evo pa uzivajte:
Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

Predrag

Nije da nije, ali to popove (ili bilo kog drugog) može da uvredi samo ako je istina, a ne ako je neistina. Za tako nešto važi: Istina boli!
Uvredljivo je i što popovi uzimaju 6000 din. za krštenje i njime ucenjuju da ne možeš ovo ako nisi kršten, pa ne možeš ono...pa ništa i dalje to rade. Pa nesebično pružaju ruku da im vernici celivaju...pa šta! Pljačkaju najranjiviji narod i slično. Sve je to uvreda za bilo čiju inteligenciju. I za mene je pajser (ili što bi ti rekao: moron) svako ko se bez pitanja upušta u tako nešto i veruje im.
Ali bolje da ne počinjemo na tu temu, pošto znamo kako se takve rasprave oduže! ;)
Ipak je ovo tema Komedija!
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

r2d2

Kada je lokalni pop krstio moje dete na pitanje koliko dobio sam odgovor:" Sto manje das vise se sramotis!!!" Ja sam ostao bez teksta... ...sad shvatam da je to u stvari komedija vremena u kom zivimo ;D.

SrdjanP

Ljubina majica je stvarno dobra!
Verovatno i uvredljiva za nekog, ali poruka na njoj je najbitnija.

CyberianIce

Sad videh da mi je link blokiran, evo reupload:

Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

CyberianIce

1. Ukucajte na google-u u polju za pretragu sledecu sintaksu: google chuck norris
2. Kliknite na taster "I'm Filling Lucky" (ili "Iz prve ruke" ako vam je Google na Srpskom)

Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

contax

Ovo me je lepo nasmejalo. Dakle sprdnji nema kraja.

r2d2

Argh ha ha ha,,,
Suggestions:

    * Run, before he finds you
    * Try a different person

Kizza

Au,šta reći ko je sve političar: http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/511/Zanimljivosti/660311/Piletina+%E2%80%9Estvara+homoseksualce%E2%80%9C+.html
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

CyberianIce

Razmisljam sad da li da uzmem EOS 350D ili neku prosumer superzoom kameru...
Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

Obersturmfuehrer


CyberianIce

Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

kocha

proverava optiku...
To se redovno desava na javnim posmatranjima...

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Sekula

| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |