• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Teleskop na prodaju:((((

Started by POSEYDON, May 27, 2009, 12:20:49 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

POSEYDON

May 27, 2009, 12:20:49 am Last Edit: May 27, 2009, 10:14:10 am by POSEYDON
Došlo je do toga čega sam se najviše bojao,primoran sa da prodam moj Celestron newton 150/750 f5...uz njega se dobija jedan  20mm Plossl okular i tražioc 6×30 i sve to na EQ3 montaži,star 3 meseca  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

cena 300€

POSEYDON

Radosno objavljujem da odustajem od prodaje teleskopa...:)))))...našla se kinta da se pregura.

cola

Drago mi je sto si zadrzao teleskop!
i zelim ti jos mnogo posmatranja!!
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Ljubo

E Dragane, radujemo se da ćeš i dalje koristiti ovaj fini scope. Nadam se da si pregurao te poteškoće i da ćeš nas uskoro obradovati nekim finim izvještajem sa nekog narednog uspješnog posmatranja...

BTW, kako si zadovoljan sa 20 mm E-Lux okularom?
Mislim da je to odličan okular za te novce...

kruska

Kad si teleskop hteo prodati , pa gde ce ti dusa?
🌠

POSEYDON


Yagodinac


POSEYDON


sasaz

Ovo nije loša alternativa i potpuno je besplatna:

http://www.flightgear.org/

Yagodinac

Živ bio. Kad mene spopadnu takvi tripovi instaliram simulaciju letenja  ;D i tripovi prođu.

POSEYDON

Ja letim sve moguće simulacije,između ostalog i Lock On online i imam svoju virtualnu eskadrilu...sve o tome na http://www.serbianeagles.com/ pa ko hoće da se pridruži,izvolite:))

Yagodinac

jooooooooj ne mogu da ga ubedim da jednog dana opet ne proda teleskop :'( :'(

POSEYDON

Pa blizu sam da odustanem od toga:)))) kad vidim šta ti sve postižeš sa svojim,stvarno bi bilo greota da prodam.

kocha

opa! čiji je teleskop bolji!

Yagodinac

Quote from: POSEYDON on July 31, 2009, 07:43:23 pm
Pa blizu sam da odustanem od toga:)))) kad vidim šta ti sve postižeš sa svojim,stvarno bi bilo greota da prodam.


E a kad sam ja video šta čiča iz Amerike slika sa bednim 70mm apoom... Marcarian chain i druge galaksije i tako do 17 magnitude... Suze su mi navrle na usta...
Nije bitan teleskop nego montaža. Ti imaš apsolutno najbolju stvar za MMaraton (pitaj Kochu) ako smo već kod teleskopa tj tubusa.