• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Traži se radnik

Started by Sasa, August 05, 2009, 05:16:54 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sasa

Zamolili su me iz Teleskop centra da ovde prenesem njihov oglas upravo objavljen u AM

TRAŽI SE RADNIK

Teleskop centar, prodavnica teleskopske opreme sa sedištem u Subotici, traži radnika - prodavca za svoju novu prodavnicu koju na jesen otvara u Beogradu. Potrebni uslovi za zaposlenje radnika su: poznavanje teleskopske opreme i poznavanje osmatračke astronomije. Poželjno je takođe i poznavanje rada s računarom, te bar elementarno poznavanje engleskog jezika.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj posao pošaljite svoju kratku biografiju Teleskop centru na adresu: info@teleskop.rs

sasaz

Otvaranje prodavnice u Beogradu je odlična vest!

POSEYDON

Sjajan potez...sa obzirom da je moj poso na klimavim nogama...sve je moguće:))))

Ljubo

Da, baš bi bilo zgodno da se neko od forumaša zaposli tamo. Moglo se dosta toga i ovdje naučiti o tome šta kupcu treba i na šta treba obratiti pažnju pri kupovini. S druge strane, aktivno učešće na forumu i u buduće će omogućiti takvoj osobi (prodavcu) da predlaže opremu, razmjenjuje mišljenja - a sve u cilju da krajnja mušterija bude zadovoljna s opremom koju će kupiti.
Dakle, forumaši iz Beograda (i okoline), javite se na oglas za posao ako ste nezaposleni; ovo je sjajna vijest da se otvara prodavnica opreme i u Beogradu.

r2d2

August 06, 2009, 09:15:13 am #4 Last Edit: August 06, 2009, 09:29:57 am by r2d2
Bas lepo! Samo Ljubo dal` mislis da trebaju  da prodaju teleskope  za deeep sky, s obzirom da nece moci da isprobaju u radnji tj u krugu od 25 km poluprecnika od radnje ;). Naravno ovo je sala,,,  ,,i iskreno se radujem sto cu moci da bacim oko i ovde, dosadilo mi je da gledam ove kineske neupotrebljive skalamerije  >:( po metroima,tempoima,merkurima i ostalim supermarketima.

Ljubo

Pa zato i postoji Forum: Ne mora kupac sve da zna; ako se malo bolje raspita neće lutati i, nedaj Bože, razočarati se u ono što je kupio. A deep-sky? Dolazi mi u goste Jaroslav Grnja 11. 08., taman Mjesečine nema - čuvajte se M-ovi i ostale magluštine, jerbo ćemo vas slikujemo!
A spremamo se i za Veneru - vidim da se tamo nešto čudno dešava - neke erupcije vulkana praćene velikim munjama u atmosferi - taman da isprobamo Jaroslav (specijalista za webcam planeta) i ja novi Baader-ov UV-pass (Venus) filter. Budemo postovali ovdje - nekako mi to bolje ide od ovih sarkazama... ;)

r2d2

Narvski, na forumu se mogu cuti svacija Brojna misljenja, i to je lepota i pravi izbor, no da ne idemo u offff-topic, s moje strane jos jednom - Bravo.

Peca

Predivno sto se otvara prodavnica teleskopa u BG-u JUPIIIII!!!! :)))) mislim da bi dosta forumasa moglo da razmisli o zaposlenju u istoj ... ( inace forumas od sada mozemo da napravio okupljanje u istoj ) :)))) salim se naravno

Sasa

Quoteinace forumas od sada mozemo da napravio okupljanje u istoj ) Osmeh))) salim se naravno


Ma kakva šala, ja sam za to da se tamo okupimo!!! :) Baš bi lepo bilo imati specijalno mesto da se svrati. :)

stameni

Aha, pogotovo ako nas gazda trpi :) Eto, sada za okupljanja u BG biće jedna od obaveznih stanica i Lajoševa radnja :)

r2d2

August 08, 2009, 03:07:05 pm #10 Last Edit: August 08, 2009, 03:42:55 pm by r2d2
Hm jos ako bi to bilo i mini-kafic -  radnja eto malog kluba! :).

Sasa

E to za kafic mi se posebno sviđa!!!

Peca

Quote from: r2d2 on August 08, 2009, 03:07:05 pm
Hm jos ako bi to bilo i mini-kafic -  radnja eto malog kluba! :).


E to bi bilo stvarno super da mozes da svratis nadjes se sa ljudima sa foruma popricas naucis nesta ( medju 5 ljudi uvek ce se naci jedan koji voli da pokze kako mnogo zna, a pritom zna dosta vise od tebe ) tako da mogu da dodjem i samo da ga slusam i pola sata govorim da da ... ;)...  stvro evo jos jedne sugestije vlasniku buducem da napravi neki mini mini kafic / tako nesta/...

mmilan

Hehehe, ne mogu da verujem da se skoro svaka tema na forumu pretvori u "čašicu razgovora" ;D
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Peca

Ne mmilane...

Misim da si pogresno povezao ovaj post sa jednim mojim postom na drugoj temi koji sam napisao iz sasvim drugih razloga ( molim vas da ne pocinjemo pricu o tome ovde ne treba nam jos jedna zatrpana tema).

Ovo nema veze sa casicom razgovora vec sa sloljom kafe ili soka, ali moras da priznas da je mnogo lakse sesti negde i pricati sa ljudima, ne govorim sada o alkoholu ( to u ovom slucaju nebi imalo poentu ). Jednostavno ako planiras da upoznas nekoga sa foruma / napravis neko okupljanje pored letenke/ itd itd.. sigurno bi bilo lepse razgovaras sa njim u nekom uobicajenom ambientu nego u prodavnici dok stojis. ( za koju predpostavljam da nece imati previse kvadrata - citaj lokali nisu jeftini, ali to je vec stvar onoga ko ulaze u takvu prodavnicu). Covek koji bude tamo radio sigurno ne moze dozvoliti sebi da gleda 5 ljudi koji stoje i pricaju pricaju pricaju pricaju.... tek tako, a musterije ili slucajni prolaznici ih slusaju slusaju slusaju....ne znam da li bi to bilo ekonomski isplativo ili ne bi ili kako bi se sve to zavrsilo zaista.... jednostavno sam rekao da se tome moze razmisliti i potpuno drugih razloga koje sam vec naveo... Mislim da pi ta prodavnica bila zasta idealano mesto okupljanja ( ako se ikada okupimo u bg. verujem da ce to biti tamo ili u njenoj okolini ( mada ja mozda ne bi trebao o tome da prcam jel sam ipak suvise kratko ovde)

P.S. jos jednom vas molim da se ne vracamo zbog ovog posta na gore spomenutu temu)

P.S.S. Ako zelite da prcamo o okupljanju kao okupljanju onda bi bilo bolje da otvorimo novu temo nego da nastavimo da pricao ovde o tome ...

P.S.S.S. Jel se zna kada je otvaranje ( na sajtu sam video dosta podataka o vasim teleskopima ali ipak to nije isto kao kada ih vidis uzivo.. ), (a neko mi je dao ideju da se napravi rucno dobson montaza i da se kupi samo teleskop) + imam jos neka pitanja ali mislim da mislim da je na njih jako tesko odgovoriti pismeno pa, cu morati malo da smaram coveka koji bude tamo radio ( u granicama pristojosti naravno )