• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letenka 2005

Started by Gugi, May 25, 2005, 12:47:48 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gugi

 Zao mi je Sashastar!  Uf, skoro sam i ja postao dionik tvoje sudbine (zbog 500 obaveza ovih dana, zna se-obaveze u petak, subotu i nedjelju), ali ipak dolazim (sutra idem kod majstora po kola i nadam se da je popravio male, sitne kvarove).

Iduce godine tako cu se organizirati da cu totalno prisvojiti sva tri dana za sebe. Za eventualne obaveze ne zelim ni cuti. Babe ti, pa trazim u jednoj godini 3 SLOBODNA DANA i NISTA VISE! Ako ni to ne moze, onda je to TUGA  :(

BIT CE!  :D

sashastar

 A za sledecu letenku ima da pobijem sve oko sebe samo da budem sa vama
Dobro nisam ja nimalo agresivan ali za astronomiju i sl....................


SrdjanP

QUOTE (Gugi @ 13. Jul. 2005., 21:35)

Bit cu tamo u petak oko 9-10 ujutro i nazalost moram krenuti nazad u subotu oko 14 sati. [/quote]
U subotu od podneva je obicno najbolja atmosfera. Predavanja ce biti od 18 h u subotu pa nadalje. Neko ce mozda biti pre toga, u svakom slucaju tacan raspored znace se u petak oko 19 h.

Gledaj da ostanes bar do nedelje..  :)  

Sasa

 Evo informacija o prevozu:

- Iz Skupštine Grada Novog Sada dobili smo uveravanje da će autobus od Novog Sada do Letenke (i nazad) biti obezbeđen. Prema tome:

15. jul

Oni koji žele da autobusom dođu do kampa na Letenci treba da su na novosadskoj železničkoj stanici - kod stare lokomotive (eksponat, nalazi se levo od izlaza iz zgrade stanice) - u 15.30. Autobus kreće tačno u 16.00 sati.

17. jul
Autobus sa Letenke do novosadske železničke stanice polazi u 13.00 sati.

PROGRAM

Plan i program kampa

Realizacija programa mnogo zavisi od meteoroloških uslova, od odaziva predavača (jedno je doći u neku salu na dva sata i održati predavanje, a sasvim drugo doći na kamp i biti tri dana - dešava se da neko otkaže dolazak u zadnji čas), a i od trenutnog raspoloženja kampera. Zbog toga su moguće improvizacije i prekrajanja plana. Ovo što sledi je, dakle, samo grubi plan.

Ovde mozete videti grub PLAN PROGRAMA

Izmene su moguce i verovatne. Dogovoricemo se tamo.