• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Ne mogu da verujem

Started by Predrag, August 20, 2009, 01:16:07 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Predrag

Ne mogu da verujem kakvih ljudi ima. Na svom blogu sam postavio sliku Hablovog dubokog polja, a pogledajte kakav je komentar usledio:

http://pedja.blog.rs/blog/pedja/astronomija/2009/08/20/jedna-od-najpoznatijih-astrofotografija
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Peca

Strasno . zaista nemam komentar jedino sto ti mogu predloziti jest da se ne nerviras i ne obazires na taj tip ljudi...

Yagodinac

Dobro, dečko ima interesovanje i to je za početak dovoljno. To što nema teleskop je drugo pitanje - možda ga zanima samo teorijska astronomija. Jesu mu komentari malo... opštepoznati, ali nema veze. Možda kupi neki teleskop pa krene nešto konkretno da radi; ja pre kupovine teleskopa sam znao o nebu 10x manje nego sad. Pre svega zbog mogućnosti da vidim ponešto, ne samo da čitam podatke o tome.

Predrag

Ma ostavljao je još komentara, ali sam ih obrisao da ne zagađuje sliku. ;D
Reče on kako svega 20% ljudi na planeti veruje u sletanje na Mesec, pa mi još ostavljao i linkove da me uveri.
Inače je u jednom komentaru rekao da virusi takođe ne postoje i da su to izmislili da bi farmaceutska mafija uzimala pare od naroda ili tako nekako. Ma lik je jednom.
Nema rasprave sa takvim.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

bear

Quote from: Predrag on August 20, 2009, 06:43:47 pm
Reče on kako svega 20% ljudi na planeti veruje u sletanje na Mesec, pa mi još ostavljao i linkove da me uveri.


Pa OK, neka (ne) veruje 20-50-80%, to ne menja nista. Nekada je 100% ljudi verovalo da je Zemlja ravna, pa ipak... prc ! :D

Danijel

To me podsjeća ne lika koji je svojevremeno na našim forumima vodio križarski rat o kojekakvim svojim "teorijama" ;D
Evo Predrag, ostavio sam i ja svoj komentar ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

r2d2

Secam se v.......  ;D  ;D  ;D
I ja sam svoj pa ako nije guzva eto...

Predrag

Video sam komentare. Super su.
Onaj "teoretičar" i onako više neće pisati na mom blogu, osim ako ne nauči nešto! ;D
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

mmilan

Hehehe ja više nemam strpljenje za takve komentare. Jednostavno ih markiram kao SPAM. Primetio sam da čak i filteri brže uče, poneki čak i sam ode tamo :)
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

TenMon

Pa naravno da je to sve lažno, niste znali??  ;D

Predrag

Pokušao sam sve, ali na ovakvom blogu jedino mogu da proverim komentare pre nego što ih objavim. I to je nešto. :D
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

TenMon


Predrag

Namerno sam pustio još jedan njegov komentar. Strašno koji lik. Naravno da neću da prijavim uvredu, jer me ne može uvrediti.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Yagodinac

"Virusi ne postoje"?!
To je potreba da se napravi blog, po svaku cenu. Skribomanija. Podseća me na žutu štampu.

Predrag

August 21, 2009, 10:50:03 am #14 Last Edit: August 21, 2009, 10:55:16 am by Predrag
Pa sad je napisao da je objavio mnogo naučnih članaka. Pusto sam komentar. Pa ljudi, čovek je naučnik. ;D
Novo:
Ovo niste znali: cela nauka se bazira na sumnji.
Mnogo se smejem... ;D
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan