• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Odgovor na Veliko Pitanje Života, Vaseljene i Svega Ostalog

Started by sasaz, August 06, 2009, 11:01:49 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

r2d2

Jest`. Neko raspravlja, a neko prosiri vidike. Za svakog po nesto. I tu je ta sitna ali OGROMNA razlika u odnosu na druge forume, ovde si stalno na dobitku!  

sasaz

Quote from: r2d2 on August 09, 2009, 07:02:26 am
Jest`. Neko raspravlja, a neko prosiri vidike i nauci. Za svakog po nesto. I tu je ta sitna ali OGROMNA razlika u odnosu na druge forume, ovde si stalno na dobitku!  


Uzme se lepo knjiga, zagreje stolica i proširuju vidici... Samo, za knjige koje ne nude zastarele i prepisanje stare činjenice i teorije treba i platiti, za naše uslove poprilično para...

Niko nije toliko besposlen da ovde besplatno poklanja znanje koje je stotinama godina sakupljano i već negde zapisano. Kupi se lepo njegova knjiga i svi srećni i zadovoljani. :)

r2d2

Stvarno? Kako mudre reci  :) . Zamisljam tvoj privatni forum.
Na primer pitas nesto ljudi ti odgovore, pa kazes ja sam to znao ali sam hteo da drugi saznaju tako sto ce odgovori biti detaljni:

Quote from: sasaz on August 05, 2009, 05:14:26 pm
Hvala još jednom svima. Bez obzira što sam uglavnom upoznat sa većinom stvari, trudio sam se da postavljam početnička pitanja


i
QuoteNiko nije toliko besposlen da ovde besplatno poklanja znanje koje je stotinama godina sakupljano i već negde zapisano. Kupi se lepo njegova knjiga i svi srećni i zadovoljani. Osmeh


Bas cudno!

sasaz

Quote from: r2d2 on August 09, 2009, 10:10:46 am
Bas cudno!


Svašta može da se zaključi kada se stvari tako izvlače iz konteksta...

Ne verujem da je iko sposoban da ti prepriča celu kvantnu fiziku u dve rečenice i na ovakvom mestu. Može da ti odgovori na konkretno postavljeno pitanje ili da svoje mišljenje, ali ti iz toga možda nećeš mnogo naučiti, pošto si možda malo ili sasvim drugačije shvatio celu materiju i tako počinju beskonačne i besmislene rasprave, navodjenje bezbrojnih valjanih i nevaljanih dokaza, svakakva argumentacija, vredjanje, itd, itd. Vodi li to na kraju krajeva nečemu?

r2d2

Dobro jeste!
QuoteBravo Peco! Ti si izgleda jedini shvatio suštinu i smisao beskrajnih i besmislenih rasprava na ovom i drugim forumima.

Predajm se! Sustina i smisao: Ziveli Busmani  :D

sasaz

Peca je sasvim tačno napisao, mesto za ovakve rasprave je birtija, uz dobru kapljicu dok svi ne popadaju...

Kako god bilo, savet moderatorima/administratorima da izbrišu ovu temu.

mmilan

Diskusija je otišla predaleko  da bi tema bila obrisana. Tema je odavno otišla u ko zna kom pravcu, kao i većina drugih tema.

/Locked
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz