• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astro emisija na TV-u

Started by Gugi, May 29, 2005, 05:23:39 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gugi

 Ubudice mozemo jedni druge obavijestavati o nekoj astro emisiji na TV da nam ne bi promakla!

Kratka obavijest za 29.05.2005:

Veceras na RTS2 u 20.05 "Horizont: Poslednji let Kolumbije"

NeLeO


Gugi

 Ajde, barem je netko od vas procitao moju obavijest!

Nije bilo lose, i ja sam gledao.  Fora je ta da su ipak shvatili nakon 5-6 mjeseci istrazivanja (jelda?), sta je moglo u bitnoj mjeri utjecati na eksploziru "Kolumbije".

Ako jos netko sazna termin neke astro emisije na TV-u neka to napise ovdje. Ja sam manje vise tu svaki dan pa cu to spaziti  :lol:  i doticnu emisiju pogledati!  B)  

sashastar

 Gugi procitao sam tvoj topic cim si ga stavio
ali je mi pukla veza i tek sam sad uspeo da se ulogujem
hvala ti na obavestenju i sjajna je to uopste ideja
samo bi ako se slazes dodao da obavestenja o
ovakvim emisijama trebalo obavestiti i za strane TV kanale
i takode i za SF filmove naravno one kvalitetne

Sich

 god, damn it
propustio sam
sad moram das nivijam sat je je Horizont: Poslednji let Kolumbije repriza u 03.11

heh
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Djorvoz

 Treba postaviti jedan topic u kome ce biti samo obaveštenja za astronomske radio i TV emisije. Možda bi Sich mogao da ga pinuje.

Vizant

 U 6 epizodi serijala "NASA 50 years aniversary" nalazi se kompletan izveshtaj NASA  komisije o nesreci sa svim mogucim dokumentovanim materijalom.
Kao i snimci sa 3 kamere koji pokazuju da joint tj spojnica izmesju malog levog tanka i Velikog srednjeg tanka pupustio i da je gorivo curilo napolje.

NeLeO

QUOTE (Vizant @ 30. May. 2005., 12:58)

joint  pupusio i da je gorivo curilo napolje. [/quote]
sad znamo ko je kriv i zasto! :D