• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

NOVA vinastronomija.com

Started by marino, September 26, 2009, 07:44:08 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marino

nakon nekoliko godina (!!) evo i obnovljenih stranica www.vinastronomija.com

vecini na ovom forumu poznat je termin vinastronomija i terraN...rijec je o privatnom projektu koji je nekoliko godina mirovao s dogadjanjima (barem na siteu)...sada je zahvaljujuci milanu milosevicu site obnovljen i dogradjen:

- zadrzan je postojeci dizajn
- postavljene su nove aktualne informacije s ilustracijama sto se dogadjalo s projektom posljednjih nekoliko godina
- jedna od vaznijih novosti je i mogucnost (od berbe 2009) da se terraN KUPI od strane zainteresiranih osoba, dijelomicna komercijalizacija finalnog proizvoda ali u iznimno malim kolicinama koje osiguravaju orginalnost i raritet terraN-a
- astronomima i prijateljima biti ce i nadalje osigurane manje kolicine/butelje vina terraN no doslo je vrijeme da ovaj projekt pocne sam skrbiti za ssebe i na komercijalnoj bazi
- ujedno koristim i priliku da svi oni koji su na bilo koji nacin sudjelovali u projektu, da se ponovo jave na kontakt obrazac s svojim podacima...naime vec godinama su neke stvari koje su trebale ici ljudima/suradnicima ostale neostvarene - a pa s novim siteom mislim da je (uz iskrenu ispriku s moje strane sto to do sada nije odradjeno!) doslo vrijeme da vinastronomija rijesi i te svoje obveze koje nisu zaboravljene ali eto -da sada ne pricam sto i kako - nisu rijesene
- nadam se da ce ovogodisnja berba terraN-a uskoro za vrijeme punog mjeseca uspjesno biti snimljena i kao prilog za astroviziju (www.astrovizija.net ) kao i postupak pravljenja astronomskog vina, flasiranja, postavljanja etikete i sl..

eto, slobodno navratite na www.vinastronomija.com i pogledajte sto se i kako sada radi na tome..

thanks!

marino
Vidulini Observatory