• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Smaranje o 2012 godini!

Started by Kizza, October 11, 2009, 09:33:47 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kruska

Pre neki dan su otvorili neki supermarket u "neposrednoj blizini" .
Ne bi to bilo toliko tragicno da nisu instalirali reflektore koji osvetljavaju kucu kao Nou Kamp.
Sledi mi seljakanje sa opremom(sto mozda i nije dobar znak za smak sveta).
🌠

Accuphase

Gledam malopre na tv-u beogradsku hroniku i ne mogu da verujem svojim rođenim očima i ušima !
Sutradan, famoznog 21-og decembra će se na planinu Rtanj popeti 2000 ljudi...

Po ovakvom vremenu, bez opreme, bez iskustva, na planinčinu od 1,5 km i kusur... da li je to normalno ???
Zar nije "pametno" da dovedu vojsku ili makar policiju da tako sumanut čin spreči, silom ako treba ???

I šta ti nesrećnici dođavola očekuju, koji će sa sobom čak i malu decu voditi, da nađu spas na vatrometi, da su samim tim što rade to što rade "odabrani"...

Kizza

Ma nije to ništa,jedan moj "kolega" me danas pita : "Šta ćeš poželeti za Smak Sveta?"
Uh,nisam znao šta da mu odgovorim  :'(
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

r2d2

Meni je jedino zao sto ce se ova tema "smaranje o 2012 godini!" zatvoriti.

Kizza

Nema problema,ova dolazeća 2013 godina prosto mami za neki novi smak  8)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Još uvek moguće (računa se kad bude 12 h ili podne na Yukatanu) a da me NASA  nije podsetila zaboravio bih:
http://www.jpl.nasa.gov/video/index.php?id=1065
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Smorio sam se od ovog "dočeka".Idem da spavam, sutra  rano ustanem jer radim, a evo linka ko ne može da spava:  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Danijel

Ak vidite Nubiru, popijte si jednu biru ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sima_Strahota

Ko hoce da slusa 3 budale, neka upali Prvu.
Doveli su bas dobre goste.
...

Sima_Strahota

Ah, pa konacno je resena misterija letecih kugli na Rtnju.
Rtanj se puni energijom i onda kada se prepuni, ispali tu energiju, a mi je vidimo kao svetlece kugle. To se moze i naucno objasniti.
Inace, Rtanj dobija energiju od drugih vatrenih kugli koje dolaze iz svih krajeva Srbije i ulecu u planinu. Pardon, piramidu.
...

Accuphase

Quote from: Sima_Strahota on December 20, 2012, 10:59:36 pm
Ko hoce da slusa 3 budale, neka upali Prvu.
Doveli su bas dobre goste.


Koje su to "tri budale", imenuj ih nije kažnjivo, a ni mi nismo baš inkvizicija, mada... ?

Sima_Strahota

Nisam cuo ko su, ali se uveliko prica o poravnanjima nekoliko galaksija, o novom svetskom poretku, o ubrzavanju nekih frekvencija i sve tako.
Na Rtnju je prikazan i Teslin kalem, i po recima jednog fizicara (???) to je jedini uredjaj te vrste u svetu koji je uz to jako neobican, a njegove neobicne mogucnosti tek treba da se istraze.
...


Sima_Strahota

...

tomato011

Gosti u studiju su dr Svetozar Radišić, penzionisani vojni stručnjak koji godinama istražuje manipulacije ljudskim umom :o  >:(  ;D, dr Miodrag Vuković, stručnjak za komparativnu religiju :o  :o i Krešimir Mišak, autor emisije na Rubu znanosti (da su pozvali Zorana Zivkovica recimo, da kaze nesto pametno....) nego tog sto dovodi razne dusevno obolele u emisiju...

Ja dok sam radio na TV, ovakvi nisu mogli da primirusu dalje od portirnice.
Ali, danas kada nepismeni i neskolovani vladaju televizijama, sta ocekivati! Bitno je jedino koliko ce reklama za prasak i mobilne operatere pustiti za vreme tog smeca i to je to!

Kamo srece da postoji neka prava NGO pa da ih tuzi za to zaglupljivanje i obmanjivanje naroda. Ej, vatrene lopte iz planine, izbacivanje energije i primanje... kakav poremeceni um moras biti, pa da mrtav ladan pricas tako nesto na TV!?!!?!?!

A tek kakav um moras biti pa pustiti tako nekoga da laprda na TV, e to je tek cudo, a ne Rtanj!