• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Ma nemojte mi reći.........

Started by Kizza, December 09, 2009, 10:06:45 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cola

SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Kizza

Mislio sam na sadašnoj,mada je Ruska još iz 2007 godine, ali malo sam zbrzao tekst.Ostao sam ti dužan ono za Masone a reč je da na novčanici od jednog dolara,u čuvenom oku na piramidi,uočljiva je spirala :D
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

cola

December 26, 2009, 09:06:45 pm #32 Last Edit: December 26, 2009, 09:12:23 pm by cola
Uf, odose predaleko, kako su jos i to spojili ???
Hm, to bi onda znacilo da nas arhitekta svega posmatra :D
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Kizza

Ma ko će ga znati  ;D Verovatno je neka retka atmosferska pojava,kao ona "aurora duga" i "naopaka duga" ??? Baš me zanima šta je u pitanju,ne volim da budem u neznanju ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

contax

Kada sam snimak spirale pokazao drugaru koji je raketni inzenjer rekao mi je da ne izgleda ni najmanje cudno i objasnio mi je da je ovo tipicno za veliku raketu kojoj je procurelo gorivo sa jedne strane. Koliko se secam i Rusi su priznali da je rec o njihovoj neispravnoj raketi. Ali svet je koliko vidim dokon i ovu atraktivnu spiralu povezuju sa svim i svacim. Nisu se setili da je povezu samo sa krugovima u zitu. Pa evo ja cu da iskoristim priliku.

Kizza

To bi bilo logično objašnjenje ali moraš mi pokazati gde su Rusi to rekli jer Ja sam našao već samo :"Možda je Ruska raketa Bulava,Rusi ćute".Ima i par snimaka dotične rakete gde se vidi da posle par krugova ona aktivira samouništenje a ne nestane  kao na snimcima.Ne znam da li si video video zapis jer spirala je u jednoj ravni a u Kineskom slučaju promenila je i spin!Za tragove u žitu znamo da ih prave ljudi i to je šteta jer ono ne može da se požanje i da sam Ja vlasnik pokazao bih im ........ >:( 
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

sale11472

Kizzo Kizzo to baš ne čitaš šta drugi postuju ...

Quote from: sale11472 on December 11, 2009, 06:10:51 pm
Quote from: Kizza on December 11, 2009, 04:32:13 pm
Izgleda da nije Ruska raketa,slična pojava je zabeležena i u Kini  :o Mada ko zna šta sve Rusi mogu i smeju da urade ???



A šta će Kinezima Ruske rakte ??? koliko se sećam oni imaju poprilično razvijenu sopstvenu raketnu industriju bila neka priča da su i čoveka lansirali u orbitu ;D
BTW Rusi JESU zvanično priznali da se radi o njihovoj raketi kojoj je prilikom lansiranja sa otkazao treći stepen (osma nesreća od 12 lansiranja još malo pa će da budu pouzdani kao šatl ;D ) i napravio lep vatromet....


A ako baš hoćeš i Rusku verziju evo JE
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Kizza

Deago mi je kad neko prizna za neuspeh ali ne vidim lokaciju odakle je lansirana ???
Da li je i u Kini,očigledno da je "spirala" drugačija,takođe Ruska raketa:   http://www.youtube.com/watch?v=7egjgQEriBM&feature=response_watch
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Evo našao sam mix RAKETA koje eksplodiraju i "spirala" iz Rusije,Kine i Norveške pa sami zaključite: http://www.youtube.com/watch?v=gkVX7yd0Tho&feature=related
Voleo bih me ubedite da je to istina ali......Smatram da je "Spirala" atmosferska pojava nečim izazvana.Nema reči o NLO ,CERNU ili drugim glupostima >:(
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

sale11472

Quote from: Kizza on December 27, 2009, 07:37:09 pm
...ali ne vidim lokaciju odakle je lansirana ???


Lokacija ???
Pa podmornica klase Typhoon negde u Belom moru .....
Više od toga kao informaciju nećeš dobiti u dogledno vreme a možda ni tada...

Što se tvog mix-a tiče lepo se na snimku kineske rakete vidi potpuno analogan slučaj spirale od 22 do 35 sekunde snimka

Dakle misterija razrešena ova tema može u Arhivu.......
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Kizza

U ahivu ide tek posle 22.3.2010 godine ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Rešio sam da istražim "Spiralu" i sad gde god je vidim Ja je registrujem i sasvim neočekivano gledajući dokumentarac o Majama i Nostordamusu,naravno reč je o 2012 godini, na jednoj steni ucrtana je spirala!Film nije posvećen njoj,tako da ne znam koliko je stara, ali verovatno će već nešto snimiti na tu temu.Evo "skinuo" sam fotku pa prosudite sami  ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Analiza već zaboravljene "SPIRALE": http://news.discovery.com/space/russia-missile-failure-norway-spiral.html
Šta je istina  :o Što bi reko Molder: Istina je tamo daleko...... ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Predrag

"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Kizza

Zanimljivo,počeću da verujem da druge dimenzije postoje !!!
Gde si našao sliku,na kom linku?
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?