• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Seminarski,diplomski radovi..izrada radova iz svih oblasti..

Started by seminarski, January 11, 2010, 09:03:00 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

seminarski

Pozdrav,
Ovaj sajt je zamišljen kao projekat koji bi omogućio srednjoškolcima i studentima lakšu izradu seminarskih, maturskih i diplomskih radova. Nakon višegodišnjeg iskustva i uspeha u pisanju seminarskih radova, želja nam je bila da naše usluge približimo što većem broju korisnika. U našoj ponudi nalazi se veliki broj radova iz raznih oblasti koji vam mogu pomoći u izradi Vaših samostalnih radova. Svi radovi na sajtu su kvaliteno uradjeni i dostupni su u .doc ili .pdf formatu, a naša kolekcija se svakodnevno dopunjuje novim radovima.

Naš rad obuhvata izradu radova na srpskom, hrvatskom, francuskom, španskom ili engleskom jeziku iz svih oblasti ekonomije, menadžmenta i biznisa i svih drugih oblasti:
IZRADA SEMINARSKIH, MATURSKIH, DIPLOMSKIH, MASTER, MBA i drugih stručnih radova na zadatu temu;
biznis planova i investicionih programa;
PowerPoint prezentacija;
Word dokumenata i obrada teksta;
Excel kalkulacija;
CV, motivaciona pisma, propratna pisma, ugovori i ostali poslovni dokumenti
na srpskom, engleskom ili francuskom jeziku.

Ukoliko traženi rad ne pronadjete na našem spisku, obratite nam se za izradu novog rada, a mi ćemo Vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku. Oslobodite vaše vreme za druge aktivnosti, a nama prepustite izradu Vašeg rada. Kvalitet, cena, sigurnost, poverenje - osobine su koje nas pokreću. Sa nama ste na pravom putu.

Na ovom mestu možete naći velik broj gotovih radova spremnih za download.

seminarski i diplomski radovi

"Najveća kolekcija maturskih, seminarskih i diplomskih radova na internetu. Veliki izbor radova iz raznih oblasti..tradicija duga 7 godina.., za izradu Vašeg rada zadužen je tim stručnih saradnika..."

Trudićemo se da izadjemo u susret svim Vašim zahtevima i nadamo se da ćemo opravdati Vaše poverenje. Posećujte nas redovno i informišite se o novinama na sajtu. Ukoliko imate neke sugestije, pitanja ili primedbe možete nas kontaktirati na:
Mob:
Email:    
Website:

Edit: Uklonjeni linkovi. SPAM!

Igor


cola

SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Predrag

"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

marino

ovo je sramota...CILJ JE DA MLADI NEŠTO NAUČE A NE DA NAUČE PREPISIVAT...djeca danas izlaze iz skola a da neznaju napisati jednu a4 stranu smislenog teksta o nekoj temi...prepisivanje je za osudu, a kupnja i sama ponuda mateijala koji djecu mora nauciti da se potrude UCITI je za zatvor!
da ja igrom slucaja nadjem kod takve "firme" materijal koji su radila moja djeca na prodaju istog bi trena prema posteru "seminarski" isla tuzba u gradjanskoj parnici i prijava drzavnom odvjetnistvu za kazneno djelo...

ja ne bi brisao ovaj post..samo linkove u njemu da ih se bar na ovom mjestu nemoze pronaci..nek ljudi vide koliko smo nisko pali...ovo je medvjedja usluga...


m
Vidulini Observatory

kocha

...ovaj seminarac je moja musterija, obično tako počnu, sa prepisivanjem a posle...kod mene zna se!

marino

Vidulini Observatory

kocha


mmilan

Prijavljujte ove teme, da bi ih što pre uništavali - dugme Report to Moderator, ili odgovarajući prevod, ispod samog posta.

Samo od brisanja korisničkog naloga nema nikakve koristi. Tekst ostaje, kao podsetnik, ali svi linkovi su uklonjeni.

@kocha
Mnogi vam promaknu, toliko mesta sigurno nemate...
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

mravic

Kočo, šta treba da uradim da dodjem kod tebe da se malo odmorim :)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

kocha


Yagodinac

Quote from: mravic on January 13, 2010, 08:00:07 pm
Kočo, šta treba da uradim da dodjem kod tebe da se malo odmorim :)


Quote from: kocha on January 14, 2010, 07:11:47 am
odmarao bi, ali bez teleskopa...


Ahaha, Janko bi ti sutradan pobegao... :-)


cola

Evo na sta sam naleteo jutros...
http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Radio-uredjaji/Radio-uredjaji/Pokreni-se-biznis-polaganje-ispita-/944996
Strasno :D
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

CyberianIce

Quote from: Limundonajčesće mušterije su studenti sa pravnog,ekonomskog ili medicinskog fakulteta.


Ajde pravo i enkonomija su stvari gde se koliko toliko ceni i ta nekakva snalazljivost (ako nazivamo ovo snalazljivim resenjem?!) ali, brate, medicina?! Sav sam se zaprepastio! Zamisli da ti neki takav dilbert izvodi hirurski zahvat zasivanja slezine...
Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

cola

To sam i ja pomislio  :o
Quote from:  jedan porodicni prijatelj (hirurg)
Sine, pa i ti bi postao hirurg posle 10-ak pokusaja
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com