• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Dvogled (PRD) pasivni ručni dvogled 4x80

Started by vita, March 08, 2010, 08:35:17 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vita

U pravcu hale   prema ulazu gde su poljoprivredni proizvodi . Negde na sredini između hale i ulaza . Čovek prodaje optiku za noćno osmatranje i drugu optiku .Ja mislim da je cena  jedanog 150e.Ali samo subotom sam ga viđao na najlonu. 

Mihael

Noćni optički uređaji? Bio je jedan koji je prodavao nešto slično, ima uvek gomilu optike, mada obično fotoaparati i mikroskopski delovi. Ako me sećanje ne vara čovek se zove Milan Ćupurdija, ako nekog zanima mogu iskopati negde i telefon... (iz NS je).

mravic

Ma znam ja tipa koji prodaje one jeftine dvoglede i jeftinu snajpersku optiku ali nisam bio još ove godine na najlonu pa je možda proširio repertoar.
To mora da je onaj bliže malo hali, mislim da je drugi red od kraja...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

vita

Nije taj o kome vi pričate , taj radi nedeljom i ima tezgu , ovaj o kome ja pričam radi subotom i  prostro je šatorsko krilo na betonu i to  je tezga i ima samo dva dvogleda za noćno osmatranje.Čovek je po naruđbini doneo komšiji a ovaj odustao , tako bar on kaže.
A štaje sa mojim dvogledom , nije valjda da niko nezna majstora za noćnu optiku zrak. Gde ste Sarajlije.

vita

Vizuelno taj dvogled sa pijace je igračka prema ovom dvogledu za noćno osmatranje kojeg ja imam "zrak 8x40". Nije to što sam ja mislio. Koliko para toliko i muzike.