• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Neštin star party

Started by mravic, June 03, 2010, 02:35:13 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mravic

June 03, 2010, 02:35:13 pm Last Edit: June 03, 2010, 03:33:01 pm by mravic
Ovog vikenda 5.na 6. jun 2010. tj. subota na nedelju ako bude vedro (i ako ne bude) mogli bi se okupiti kod mene u vikendici i napraviti mali star party.
Nas desetak može prespavati, toliko ima mesta ali može da dodje ko hoće.
Po sadašnjoj prognozi petak će biti oblačan ali u subotu uveče bi se moglo razvedriti tako da bi mogli nešto i astrofotografisati.
Ako je neko zainteresovan možemo odgledati i neki film na projektoru ili održati neko predavanje. Onako neformalno...
U vikendici imam struju, vodu, wc, roštilj, talandaru :) , gladni nećemo biti, a ni žedni.
Bilo bi dobro da se javi,može i ovde na forumu, ko planira doći da mogu da planiram čega šta kupiti.
U slučaju da se  vreme pogorša (šta može biti gore od ovoga ovih dana ?) ako bude pljuštalo odložićemo za neki drugi put.

Do sada sigurno dolaze:
Janko Mravik
Jaroslav Grnja
Dragan Miladinović
Saša Zorkić
Stevan Erdeg

Najverovatnije
Gucić Milan
MILOŠ
Stevan Marinković
Marko Blečić



Eh da, nisam napomenuo da je potrebno poneti vreće za spavanje, ko hoće da spava, ja imam dve viška.
Za sva pitanja slobodno ovde na forumu,
mrak je bolji nego na Letenci  ;)

Eh da, sad sam se setio... ne smem reći šta ćemo peći jer se bojim da će nas biti previše :)

Slobodno se prijavite jer pola od ovih na spisku će da spavaju kod kuće...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Yagodinac

Imam neke obaveze po gradu u subotu ali ako sve bude ok dolazim. I ja imam dve vreće za spavanje  :)
Ukoliko bude loše vreme ili otkazivanje iz bilo kog razloga molim Janka da do subote u podne obavesti ljude preko foruma.

Sasa


mravic

Pa naravno da ne moraš, gledaćemo celu noć :)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

mravic

Prognoza govori da će biti vedro.
Mi smo u Neštinu pa svi koji planiraju da dodju mogu se javiti na 063/566-316 da ne lutaju okolo po selu :)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Sasa

Ja bio, istina na svega 2, 3 sata. Išao sam sa Dragaom Miladinovićem. Janko, Grnja, Steva i Treger su ostali i dok ovo pišem oni fotografišu. Nebo je odlično. Roštilj takođe. Janko se pokazao kao odličan domaćin.
Slike - sutra.

Jaro

U pauzi izmedju dva rostilja nesto smo i snimali

Jaro


gilecais

M-8 je jako dobro uspeo,jedino fali jos jedno 5-8 fotki vise pa da se moze izvuci vise detalja a i zrno malo da se smanji.

Yagodinac

Extra, sad mi je krivo što nisam bio. I to ne zbog roštilja!