• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Plima i Oseka

Started by Teorija, August 26, 2005, 04:47:35 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Teorija


Teorija


Teorija


Djorvoz

 Sasa je bio u pravu. Teorija ignorise poruke koje mu ne odgovaraju. Ako imas neke vrednosti koje mogu da se provere i da im se tacnost uporedi sa sadasnjim teorijama onda ih daj. Ako nemas onda od teorije ništa.  

Skyw@lker

QUOTE (Djorvoz @ 31. Aug. 2005., 18:17)
Sasa je bio u pravu. Teorija ignorise poruke koje mu ne odgovaraju. Ako imas neke vrednosti koje mogu da se provere i da im se tacnost uporedi sa sadasnjim teorijama onda ih daj. Ako nemas onda od teorije ništa. [/quote]
Mislim da ne ignorise samo poruke, vec i mnoge zakone fizike, a vec pocinje i da nervira neke clanove ovde  ;)  
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

 Ni ovom topicu nije mesto na ovom forumu negu u astro clubu.

Bobo

QUOTE (Djorvoz @ 31. Aug. 2005., 20:22)
Ni ovom topicu nije mesto na ovom forumu negu u astro clubu. [/quote]
Mene je jos netko poceo nervirati sa sortiranjem rasprva po raznnim forumima  :angry:  

Djorvoz

 Zašto smo otvarali astroklub ako niko neće postovati ono što treba u njih? Ako nekome nešto nije jasno ili ga nerviraju moji postovi neka se javi privatnom porukom pa da vidimo šta možemo povodom toga da uadimo.  :angry:  

NShappy

 Ovaj Teorija je Vidusa II. Nemojmo da nas zavadi.

Bobo

QUOTE (Djorvoz @ 1. Sep. 2005., 11:22)
Zašto smo otvarali astroklub ako niko neće postovati ono što treba u njih? Ako nekome nešto nije jasno ili ga nerviraju moji postovi neka se javi privatnom porukom pa da vidimo šta možemo povodom toga da uadimo.  :angry: [/quote]
Ako nisi shvatio, "Teorija" je obican troll i kao takav ne spada u nikakav dio foruma osim eventualno u ignore filter ako takav uopce postoji na forumu. To je osnovni problem, a ne gdje koja tema pripada. I onako se ovdje slabo pise o astronomij. Ali to je sad vec tema za astroklub  :lol:  

Skyw@lker

QUOTE (NShappy @ 1. Sep. 2005., 14:37)
Ovaj Teorija je Vidusa II. Nemojmo da nas zavadi. [/quote]
Heheheheeee ovde je izgleda postalo bas "zanimljivo" i komicno  :D  A ko je taj Vidusa? Bas me zanima kakve "Teorije" je on imao u rukavu! Ups, izgleda zaista ovo treba da se prebaci na neki drugi topic....  <_<  
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

NShappy

 Vidusa je: http://www.astronomija.co.rs/forum/index...owtopic=103&hl=

Ostali njegovi postovi su obrisani jer su otislil gde ne treba.

Skyw@lker

QUOTE (NShappy @ 1. Sep. 2005., 21:26)
Vidusa je: http://www.astronomija.co.rs/forum/index...owtopic=103&hl=

Ostali njegovi postovi su obrisani jer su otislil gde ne treba. [/quote]
Hvala na linku NShappy - lepo sam se nasmejao!  :D  
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Teorija


Sich

Ma shvatili smo. To je isto kao i poznata istina, kad se krecem, to se ne krecem ja, vec cela Zemlja se pomera pod mojim nogama prosto mojom voljom
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter