• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Ima li profesionalaca?

Started by TenMon, September 19, 2010, 04:26:51 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stameni

Quote from: Sasa on September 26, 2010, 01:56:59 am
QuoteAstronom profeisonalac - covek koji gleda teleskopom...

A astronom koji ne gleda korz teleskop nego čita radove i bavi se teorijom ?  :)


Npr. ja, donekle...? :)

@r2d2: Care...!

r2d2

September 26, 2010, 07:04:01 pm #31 Last Edit: September 26, 2010, 07:21:15 pm by r2d2
Eh, ima i takvih?   Ops  ??? Joj!  Auuu!

Pa ovaj...    ...izvinjavam se sto ih ne pomenuh... ..nemadoh poj`ma, ja mozda, medjutim..  

Pa Stameni ti se valjda bavis i konkretnim posmatranjem, koliko sam uspeo da ukacim?

Nego, jel` moze jedno privatno pitanjce ako si raspolozen:

Da li je istina, kako se prica po carsiji, da imas kucnog ljubimca koji se zove Zvezdan?   :)

stameni

Quote from: r2d2 on September 26, 2010, 07:04:01 pm
Pa Stameni ti se valjda bavis i konkretnim posmatranjem, koliko sam uspeo da ukacim?


Ne, na žalost, priličan sam posmatrački "neznajša" :)

Quote
Nego, jel` moze jedno privatno pitanjce ako si raspolozen:


Može, ionako smo u AstroClubu (što je valjda i jedini razlog što pišem ovu i prethodnu poruku) :)

Quote
Da li je istina, kako se prica po carsiji, da imas kucnog ljubimca koji se zove Zvezdan?   :)


Nije :) Postoji, međutim, moj imenjak i prezimenjak sa možebiti isitm korisničkim imenom na nekom drugom forumu, pa da on ima potomka takvog imena :)

r2d2

September 26, 2010, 08:52:48 pm #33 Last Edit: September 26, 2010, 09:27:39 pm by r2d2
Pa fenomelano zaista!   To se zove (po meni): Astronom u srcu, bez zadrske !!!!

Svaka cast tom tvom imenjaku&prezimenjaku. Ako budes ikada imao prilike da pricas sa njim, pozdravi ga puuuno u moje ime.   ;)

Ziv covek, nije zet, nije kum, nije rodjak, a na forumu je!!  

Eto, covek moze da kucka na forumu godinama i da nema pojima s kim prica. Lele a bogami i kuku!

TenMon

Ja sam ovde u studentskom domu 'ranio neko vreme jednu pomalo ofucanu macku, a posto bese bele boje s nekim crnim i zutim flekama (prirodna boja dlake, razume se) nazvao sam je Tenchan (ten je nebo, a chan se dodaje slatkim stvorenjima). Eh, bila je to macka boje Mlecnog puta..  ;D