• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

AK Letenka 2011

Started by Sasa, October 17, 2010, 06:12:39 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kocha

U satorima su dva velika podmetaca. Moze da se smesti komotno 3 osobe.
Cena je ista i za jednu i za tri noci... a to je 300 dinara.

kruska

jel moze da se racuna na napajanje strujom 220V zbog astrofotografije?
🌠

kocha

dovodimo kabal sa 4 uticnice, ponesite razvodnike i malo produznog kabla

Sinisa

eh...promena plana.Dolazi nas 2 ili 3-4.Rođaci su odustali...:(
150/750 EQ3

milan

Ja se prijavljujem na Mmaraton na letenci sa 114mm.
HARWIX panarett 8x30
254/1200 Draco Flex Dobsonian
Dvogled TS 10x50 Le

danicic_predrag

@Sinisa ocu da cujem detaljan izvestaj o prvim utiscima sa Letenke i kako si se proveo sta si radio trt mrt

Posto sam ja jedan od onih koji cele godine govori sam sebi "e sledece godine dolazim sigurno" i posle naravno ne dodjem i tako vec 4-5 godina ... da ne navodim sada razloge

milan

Nesto je iskrslo tako da dolazimo nas 2.I jako mi je vazno da li se zna u koliko ce sati biti Mmaraton,u koliko je bio na proslogodisnjoj letenci i da li ima preliminarni program.
HARWIX panarett 8x30
254/1200 Draco Flex Dobsonian
Dvogled TS 10x50 Le

Sinisa

Quote from: danicic_predrag on July 15, 2011, 10:59:15 am
@Sinisa ocu da cujem detaljan izvestaj o prvim utiscima sa Letenke i kako si se proveo sta si radio trt mrt

Posto sam ja jedan od onih koji cele godine govori sam sebi "e sledece godine dolazim sigurno" i posle naravno ne dodjem i tako vec 4-5 godina ... da ne navodim sada razloge

može.samo sačekaj da ja odem i da se vratim XD

@Tema: Ja sam negde pročitao da je 21-23 a negde 21-24.Koji od ovih je tačan?
150/750 EQ3

mravic

21-24 tj. od cetvrtka posle podne do nedelje posle podne...a ko hoce moze ostati i nedelju dana...besplatno
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Sasa

Maraton i kamp na L. su dva različita okupljanja. Maraton je ove godine već održan na Anrevlju od 1. do 3. aprila.

Na Letenki će takmičenje (ali ne maraton) da se održi, zavisno od uslova, ili 22. u petak, ili u 23. u subotu.

kocha

Za ishranu- rucak na Letenci je potrebno da se izvrsi prijava jer se hrane donosi. Prijave se zakljucuju u utorak uvece.

marino

svim ucesnicima kampa AKL 2011 zelimo lijepo druzenje i korisne trenutke...organizatorima sve cestitke unaprijed...zao nam je sto ove godine necemo biti s vama

marino & auv team
Vidulini Observatory

Yagodinac

Takođe sve najbolje učasnicima kampa...
Žao mi je što zbog rasporeda ne mogu da dođem ove godine. Lepo se provedite  ;D ;D

MILOŠ

krecem gore
Zao mi je sto necu videti Marina, i sto necu moci da "kradem" kako jagodinac fotka.
ali sve to moze da se prevazidje Kochinom kuhinjom

Yagodinac

Quote from: MILOŠ on July 21, 2011, 02:57:25 pm
...ali sve to moze da se prevazidje Kochinom kuhinjom


Auh, i meni je to nedostajalo   :'(