• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

ASTRONOMSKI MAGAZIN

Started by Sasa, December 29, 2010, 11:21:49 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sasa

Oni koji čekaju broj 2 morali su već dobiti broj 1. U čemu je problem?

trut

Nema problema. Uplatio sam preplatu nakon izlaska prvog broja, naravno voleo bi da imam i prvi broj :)

Sasa

A, da. Logično. Mislim da će to Janko regulisati. Broj jedan ti svakako sleduje.

MILOŠ

stigao časopis
bolji od prvog broja

Predrag

Kod mene će verovatno u ponedeljak ili utorak, pošto je i prošli put kasnio.  ::)
Bitno je da je gotov.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

SrdjanP

I ja kakve sam srece, dobicu ovaj broj na kampu jula meseca :)
A onda mi je kasno jer me interesuje horoskop za mart i april!

MILOŠ

sta da vam kazem, sledeci put sa mnom u stampariju.
Danas je poslat na adrese. Znači stići će vam utorak, sreda najkasnije

Danijel

Sinoć je Saša Zorkić u Daruvaru osobno predstavio časopis Astronomski magazin. Napokon sam se upoznao s njime kao i s Jankom Mravikom JEEEEE ;D
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

SrdjanP

Ne sumnjam da je bilo lepo.

A dok ste se vi upoznavali ja sam mu slao sms poruke kako mene nije hteo da vodi :)
Bice prilike..

Danijel

Pa da, vidio sam da nešto tipka i gunđa ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Danijel

Dakle, bacite okice ovdje, možda vidite koju poznatu facu :D
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sasa

Vauuu, sjajno.
Ja sam morao da ubacim neke zaostale članke u AM pa još nisam završio svoju priču o Daruvaru. Nadam se da će biti gotovo sutra (ok, danas).

Predrag

Ehej, stgao mi je drugi broj.
Prelistao sam na brzinu i mogu reći da je znatno bolji od prvog. Posebno mi se dopada što je stručni dodatak skraćen. Lepo je imati stručni dodatak, ali je u prošlom broju bio predugačak.

Međutim, prava je sreća što sam došao do časopisa. Čekao sam poštara kao i prošli put. Ipak, ovog puta nije došao i časopis je bacio preko poštanskih sandučića na ulazu u zgradu. Čak mi je palo na pamet i da sam ja možda pokupio nečiji broj iako znam da sam jedini u zgradi. Zgrada je velika, samim tim i prometna pa mogao je lako da ga pokupi neko. Naročito ovi klinci što jure okolo.
Mislim da to mora da se reši, jer me ne bi čudilo da ostanem bez nekog od narednih brojeva.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

mravic

Postavi sanduče formata A4, mada ne znam šta se dešava kod Vas u Boru, imam ih nekoliko članova i pola ih nije dobilo prvi broj...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Predrag

Kuća je jedno, zgrada drugo. To je nemoguće u ovoj zgradi. A verujem i u većini zgrada. Ko uradi bilo šta slično, već sutra se izglasa na skupštini stanara da se ti ukloni, jer zaboga kvari izgled. Da je neki izgled pa da ih razumem.
Znam da je bilo reči kada je izašao prošli broj da će se to regulisati.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan