• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

ASTRONOMSKI MAGAZIN

Started by Sasa, December 29, 2010, 11:21:49 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Danijel

Quote from: spadej on January 29, 2011, 12:41:44 pm
Quote from: danijel on January 29, 2011, 01:43:48 am
Istina, ja takve ljude obično nepovratno strpam u filter i baj-baj. Naročito kad u njima vidim 555 primatelja za koje nikada nisam čuo.


Primedba ti je na mestu, ali ja sigurno to nisam tako radio. Mail sam slao kolegama, poslovnim saradnicima i prijateljima.Sa njima i tako dnevno razmenim desetine poruka. Nije svaka prepiska koa ima vise od 5 primalaca spam. I ne moraju da se vide svi primaoci. Na kraju, nisam reklamirao kristalnu kuglu ili talisman za rast kose, vec sam informisao ljude koji se bave tehnikom o novom casopisu, u kojem svako od njih sigurno moze naci nesto zanimljivo.

Takav nacin marketinga nije bas najbolji, to priznajem. Ali, ako bi svako od nas, na bilo koji naicn, nasao bar 5 potencijalnih citalaca, casopis bi sigurno imao svetlu buducnost. Najvise bih voleo da je klima u nasem drustvu takva da niko od nas ne mora da se mesa u ovo, i kad bi svako radio svoj posao. Na zalost, nije tako. I nece jos dugo biti.




Ma razumijem ja što hoćeš reći, i na AstroForumu reklamiramo novi časopis, baš kao što je bilo i s Astronomijom tako da će Astronomski magazin, isto kao i Astronomija imati svoje pretplatnike i iz Hrvatske ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sasa

Da, hoće, imaće čitaoce iz Hrvatske i baš zato i želimo da obogatimo sadržaj i vestima iz Hrvatske.

tucker

Popunio sam formular, interesuje me jel pronadjeno neko "bajpas" rjesenje o kome je pricano za pretplatnike iz drugih drzava (konkretno u mom slucaju RS/BiH)?

MILOŠ

rešavamo
ovaj broj vam šaljemo
uputstvo oko uplate dobićete naknadno

Laci

Novi časopis Astronomski Magazin izgleda fantastično 8)! Sve pohvale ekipi koja ga je realizovala :) posebno mi se dopadaju odštampane astrofotografije :D
Dobson 355/1650
Dvogled 15X70

morea

Jutros me je ispred vrata sačekala radosna vest, prvi broj AM-a je stigo. I mogu slobodno da kažem, na moje veliko zadovoljstvo, da je prvi broj odličan. Sve pohvale i čestitke, i  naravno želje da ga još dugo, dugo čitamo.

Predrag

Morea, čudo da je tebi stiglo, a meni ne. Čak ni obaveštenje.  :(
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

MILOŠ

stigao mi je časopis u sanduče

Predrag

"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

mravic

Jesi li popunio formular?
Daj podatke na pm pa ću da proverim u adresaru.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Predrag

Popunio sam među prvima. Poslao sam PM.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

morea

Hmm.. Ne znam kakvog poštara imaš, ja sam moj broj našo na pragu ispred vrata, da je neko prošo komotno je mogo da ga uzme...

Predrag

Quote from: morea on February 02, 2011, 06:20:34 pm
Hmm.. Ne znam kakvog poštara imaš, ja sam moj broj našo na pragu ispred vrata, da je neko prošo komotno je mogo da ga uzme...


Da se onda nadam da ovaj moj nije hteo da ostvi da neko ne bi pokupio, pa će da navrati sutra! ;)
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

mravic

Predlažem svima da si obezbede veliku sandučad za pisma sa upadljivim imenom i prezimenom  ;D. Mada ozbiljno mislim. 8) da se ne isprlja časopis da poštar ne gužva da bi ga mogao ugurati i sl.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

5ja

Meni je danas stigao! Svaka čast majstori! AM je ponovo rodjen, čestitam!!! :D
Sad sam došao s posla i tek sam ga prelistao na brzinu i izgleda mi sjajno, puno fotografija, ilustracija, tekstova, sve što treba da bude je tu.. Sad ću da se bacim na čitanje..

Quote from: mravic on February 02, 2011, 06:23:55 pm
Predlažem svima da si obezbede veliku sandučad za pisma sa upadljivim imenom i prezimenom  ;D. Mada ozbiljno mislim. 8) da se ne isprlja časopis da poštar ne gužva da bi ga mogao ugurati i sl.


Ovo stvarno jeste problem, moj primerak je poštar krvnički savio na pola ne bi li ga ugurao u sanduče, a i tako savijen je virio do pola i mogao je da ga uzme ko god naidje.. Ja živim u zgradi i nema baš mesta u ulazu da pravim veliko sanduče, a i da ga napravim, predpostavljam da bi poštar opet nabijao u malo... Ne znam, ali mi je baš krivo jer je bukvalno ceo časopis trajno izgužvan na pola, i sve fotke u njemu..  :'(
Ako postoji opcija da ga sam pokupim negde u gradu to mi ne bi bilo teško.. Ili da stiže u vidu paketa pa da se preuzima u pošti? Ne znam..
"Those who study the stars have God for a teacher." -- Tycho Brahe
http://aadtychobrahe.blogspot.com/