• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

ASTRONOMSKI MAGAZIN

Started by Sasa, December 29, 2010, 11:21:49 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

cenicfilip

To su odlicne vesti.Nazalost nama jako fali takvih stvari vezano za Astronomiju i nauku u opste..podrzavam vas 100%
Samo napred i za kad se ocekuje prvi broj?

Sasa

Quoteza kad se ocekuje prvi broj?


hm, ovaj, prvi broj je izašao u januaru ove godine :)

Ovde su svi podaci: http://www.astronomija.co.rs/am-asopis.html

half_blood

Ok..ja imam problem. Pretplatio sam se na casopis i jos nije stigo..poslao sam vam 2 emaila niko nista ne odgovara...da li ste na odmoru? Dajte ljudi odgovorite!

sasmir

Ni ja nisam dobio casopis.Bio sam do knjizare Tadiran vidim zatvorena za stalno.
Njutn SW300/1500 na Dobson montazi.Apohromat refraktor Orion ED80/600 na EQ3 Ra/Dec motori.Canon EOS 550D18-55,55-250.TS 10x50LE,TS 20x80 triplet na paralelogramu i Praktica Diana 8x56.Gold line 6,9,15,20.Planetary6, celestron25,GSO Plossl32,Barlow2x;2,5x

mravic

Ja sam na odmoru do petka , ali do sada su svi trebali da dobiju casopise.
Takodje sam svima odgovorio na mailove, ako ste meni pisali. Od subote, svi koji nisu dobili neka mi se jave pa cemo slati ponovo.
Uglavnom oni koji ne dobiju, njihov broj nestane u posti.
Knjizara je zatvorena vec dva meseca i vise, pa svima saljemo na kucne adrese...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sasmir

Ako nekome ne verujem to je nas PTT. Saljete prsutu preko izgladnelih i siromasnih hijena. Prvi i treci broj su mi stigli postom, verovatno sam imao srece da su prolazili kroz ruke onih koje mrzi da citaju i listaju. Voleo bih da pronadjete mesto u Bgd-u za preuzimanje casopisa. Ako nemate ja mogu da ponudim lokacija Bul. kralja Aleksandra kod Djeram pijace.
Njutn SW300/1500 na Dobson montazi.Apohromat refraktor Orion ED80/600 na EQ3 Ra/Dec motori.Canon EOS 550D18-55,55-250.TS 10x50LE,TS 20x80 triplet na paralelogramu i Praktica Diana 8x56.Gold line 6,9,15,20.Planetary6, celestron25,GSO Plossl32,Barlow2x;2,5x

Predrag

Moj predlog je da se strpite još malo. Meni je na primer sada prvi put stigao časopis kao i većini na vreme, a do sada je obično kasnio nedelju dana i možda malo više. Čak je ostalima u mom gradu stizao nedelju dana pre nego meni. Sve zavisi od pošte i poštara.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Sasa

Od nedelje, kada se svi iz AM koji su na godišnjem, vraćaju kući treba da održimo kratak sastanak i dogovorimo se kako da rešimo sve ove probleme. Ako do tada nekom ne stigne časopis, broj 4 i ostali koje dugujemo, neka se javi pa ćemo odmah reagovati. OK?

Daphne

E i meni je stigao AM u Australiju! Neoštećen!  ;) Hvala Saša!!!

Danijel

Nas u HR je netko zaboravio? :-\
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sasa

Quote from: Daphne on September 02, 2011, 12:51:47 pm
E i meni je stigao AM u Australiju! Neoštećen!  ;) Hvala Saša!!!

Ne treba nikom da se zahvaljuješ. Časopis si zaslužila.

Sasa


Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

cenicfilip

ocu ja casopis :D  kako da se prtplatim.. ?

Sasa

Jankoooo

(mislim da će se uskoro javiti :)