• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

moje misljenje i trajni ban od strane administratora

Started by r2d2, February 25, 2011, 09:39:06 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

r2d2

QuoteR2D2, tema koju je ostavljena nije bila za brisanje jer je dobar pokazatelj koliko ljudi moraju prethodno dobro da se informišu. Čitav dogadjaj pokriva priču o jednom lepom pokušaju da se sačuva Savez u zemlji koja do sada nije imala ovako nešto. Pokrenute aktivnosti i očekivani rezultati upravo iziskuju to nešto što smo nazvali SAAS (zajedničke posmatračke akcije, nove opservatorije i instrumenti, ...). I tu se cela priča o astronomiji i završava. Sve ostalo je blato umešano ljudskom taštinom i povredjenim egom, koje sada pršti na sve strane i čitavu ovu ideju prlja na najgori mogući način.


Vidim i sam i zao mi je sto sam ponovo pokrenuo ovu temu, mada pitanje SAAS-a je stvarno daleko iznad  namera bivseg prededinka.

I potpuno podrzavam i razumem zelju i nacin da se sacuva ovaj forum.

Meni licno je sada mnogo lakse kada znam da mogu da pisem iz svog cak mozda  i pogresnog ubedjenja (a ne u straha od zabrane pojavljivanja na ovom mestu).

Nemoguce je da do Dragana nece doci ova pisanja. Procitace ih ili ce mu ih neko vec predociti.  Ako svi tvrde da je car go, nema druge no da car stvarno pogleda svoje odelo. Kako god da je u njegovoj glavi nije "osluskivao" glas naroda...
 

kasper007

Shvatio. ::)Fala svima, kolko da kažem a i ne treba više.