• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Poslednji Discovery - LIVE

Started by hciki, February 26, 2011, 09:20:53 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hciki

150/750 EQ3 (25mm,10mm,6mm,2.5 Barlow),Canon A650,Canon 650D 18-55mm

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

He,he,kad ih vidim kako lebde,jasno mi je zašto ne mogu da se rade "one" stvari  ;D
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

robin15

Tamo bi mogli da snime novog Velikog brata

"nominacija za izbacivanje - kroz airlock"

r2d2

February 27, 2011, 11:29:38 am #5 Last Edit: February 27, 2011, 11:36:14 am by r2d2
QuoteHe,he,kad ih vidim kako lebde,jasno mi je zašto ne mogu da se rade "one" stvari


Mene je vise dojmilo to sto Hjuston onako prazan, a sve funkcionise besprekorno, tj. sve je automatizovano.

Neke jednostavne stvari poput odlaska u toalet, tusiranja, klopanja, orjentacije sta je gore a sta dole itd... su mnogo komplikovaniji, a sto se tice onih stvari lepsi pol bi trebao da bude mnogo zadovoljniji razvojem situacije u bestezinskom stanju.

Tako barem tvrdi jedan americki bracni par koji je dizajnirao specijalno zajednicko odelo koje sluzi za one stvari (ono i dsz) u bestezinskom stanju. Lepo udju zajedno u odelo. Cak su ga isprobali u turistickoj turi avionom koji poniranjem stvara osecaj bestezinskog stanja. Mada mi nisu izgledali presretno na demonstaciji, verovatno je potrebno jos usavrsavanja....  ;)
Ne sekiram se produzenje vrste nije problem (kao i na samoj zemlji) vec vise odrzanje vrste posle onih stvari.....  ...Trudnicama se ne preporucuje cak ni let avionom u mesecima pred porodjaj (mozda je to samo zbog samog porodjaja)...

hciki

150/750 EQ3 (25mm,10mm,6mm,2.5 Barlow),Canon A650,Canon 650D 18-55mm

Kizza

Upravo sleće, ima na SKY News uživo!
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

hciki

Ovo je zaista super - posebno sa ovim reprizama iz raznih uglova !
150/750 EQ3 (25mm,10mm,6mm,2.5 Barlow),Canon A650,Canon 650D 18-55mm