• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Fakulteti menjaju politiku

Started by Djorvoz, September 02, 2005, 07:32:37 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Djorvoz

 Ovog trenutka sam na mobilni telefon primio poziv sa matematičkog fakulteta. Prijatan mladić je tražio kolegu Vozarevića i objasnio mi je da zovu sve brucoše iz unutrašnjosti i javljaju da je počeo konkurs u studentske domove pa ako sam zainteresovan da mi objasni proceduru i da mi kaže kako da pribavim potrebna dokumenta. To je veoma fino. Takođe bih naglasio da kada je bila prijava za upis i upis besplatna limunada je bila obezbeđena. Šta mislite koji je razlog ovakve kulture prema brucošima. Nije valjda da je proradio zdrav razum.

PS. ove godine sam upisao astrofiziku u BG.

Joca

Zanimljivo... The truth is out there...

Sich

ma to je samo da budu sigurni da si se upecao :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Joca

Kad sam ja upisivao, bilo je: "A koji smer?... Astrofizika?! Nado, evo jos jedan tvoj!", i onda dotrcavaju Nada i N. Vitas, odvlace me pozadi da popricamo, mislim da je pao tu i neki sok i tako...  :lol:  8)

Djorvoz

To su veoma prijtni ljudi i mislim da ce biti zadovoljstvo saradjivati sa njima.

Joca

...i ako ti zatreba pomoc u vezi faksa samo reci  :wink:

Djorvoz

Ok hvala. Za početak bi mi trebale knjige  :D

Šalu na stranu svi mi kažu da se snadjem. Imaš li ti neke skripte ili knjigu za predmete prve godine?

Joca

ih, nema.. to je vec sve nestalo.. :) mozda zbirku iz Mehanike.. za programiranje neke e-books mnogo fine.. ostalo nestalo u akciji  :D al za to pitaj ove koji su 2004/05. bili prva/druga godina trebalo bi da oni jos uvek poseduju te knjige.. kad malo bolje razmislim, obrati se nekom drugom za pomoc u vezi faksa  :wink: ne, shalim se, za savete smo uvek tu.. hehe.. pozdraw

Djorvoz

Ajde posalji mi te e-books na mail
djorvoz(majmunce)gmail(tacka)com

Za ostalo (savete) po potrebi. Ako mislis da treba nesto da kažeš....