• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Trazim, placam, HELP!!!

Started by digitalex, May 07, 2011, 10:41:10 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

digitalex

Potreban mi je prsten za spajanje Canon-a EOS 350D sa teleskopom Sky-Watcher 90/900 refractor.
Mislim da se prsten zove T-ring. Ako gresim, ispravite me, i ko ima tako nesto da mi ponudi, necu mu nista. Samo cu uredno platiti.
Kontakt tel: 064 20 30 675 moze i SMS

Sekula

Quote from: digitalex on May 07, 2011, 10:41:10 pm
Potreban mi je prsten za spajanje Canon-a EOS 350D sa teleskopom Sky-Watcher 90/900 refractor.
Mislim da se prsten zove T-ring. Ako gresim, ispravite me, i ko ima tako nesto da mi ponudi, necu mu nista. Samo cu uredno platiti.
Kontakt tel: 064 20 30 675 moze i SMS


Ako se navedeni prsten traži na pozajmicu nije problem ali da se vrati u vrlo kratkom roku. Inače, u pitanju je T2 ring/prsten. Ne vidim razlog da se taj prsten ne kupi u Teleskop centru?
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

spadej

I ja trazim to isto ali ne vidim da ima u TC-u. Pretrazio sam ceo sajt nekoliko puta.

U Teleskop service-u ima, i kosta oko 25Eur.

Sekula

Quote from: spadej on May 08, 2011, 08:13:37 am
I ja trazim to isto ali ne vidim da ima u TC-u. Pretrazio sam ceo sajt nekoliko puta.

U Teleskop service-u ima, i kosta oko 25Eur.


Da, to je ta cena. Najbolje je da ih pozoveš telefonom. Jer ja sam to uzeo svojevremeno preko teleskop centra.
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

Yagodinac

Mora da imaju, ili ako trenutno nemaju dobiće ga. Ako ništa onda neko ko ima karticu da ti naruči preko e-baya.

digitalex

Quote from: SekulaAko se navedeni prsten traži na pozajmicu nije problem ali da se vrati u vrlo kratkom roku. Inače, u pitanju je T2 ring/prsten. Ne vidim razlog da se taj prsten ne kupi u Teleskop centru?

Navedeni prsten se trazi radi kupovine

digitalex

Nasao sam T2-Ring u Teleskop centru (Beograd)
Cena je 2.200 dinara + troskovi slanja (oko 150 dinara)
Tema se moze zakljucati, obrisati ili na kraju krajeva ostaviti za obavestenje ako jos neko trazi ovako nesto
Hvala svima na pomoci