• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Potpuna pomrčina u Turskoj

Started by Bobo, October 05, 2005, 01:21:30 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bobo

Možda sam nešto propustio ovdje na forumu, ali da li ste planirali ići na pomrčinu u Tursku sljedeće godine? Možda se srentemo negdje tamo?  :D

Sasa

Nedeljko radi nesto na tome. Za sad su u igri tri agencije.
A cujem da i neki iz AD "Rudjer" nesto planiraju. AOB ce tako dje ici, ali oni su prifesionalci i nece da se mesaju sa nama.
Radan kaze da i oni u Skoplju imaju neke planove. Mozda ce ici sa nama.
Zrenjaninci planiraju da napune jedan autobus...

marino2

mi cemo na drugu stranu - libija/egipat
m

Bobo

Mislili smo i mi u Libiju, ali je prekomplicirano i riskantno. I preskupo.

marino2

2000kn (za ekipu nesto manje od 300eur) za 8 dana je preskupo ?? sa placenim avio kartama, aerodromskim pristojbama, nocenje u hotelu sa tri zvjezdice (necemo o tome sto to tamo znaci) te doruckom i vecerom..polazak iz ljubljane...
m

sashastar


marino2

Quote from: "Bobo"..u Libiju, ali je prekomplicirano i riskantno..


mislis da je turska sigurnija?
pogledaj koliko ima sranja u turskoj a koliko u libiji-egiptu..uostalom,rijec je samo o statistici..npr,par dana pred nas odlazak u afriku dva su se boeinga 737-200 srusila a mi smo takovim letjeli venezia-amsterdam,nista mi ne bi pomogla ni statistika za boeing 777 kojim smo letjeli do cape towna..ako te strefi te strefi,mozda danas padnem sa krova moje kuce jer moram montirat yagicu za novu radio-stanicu?pa opet cu to ici napraviti..
m

Bobo

Gdje ste nasli 8 dana za 2000kn? Lovro je isao racunati, kontaktirao Libijsko veleposlanstvo, ispalo je preko 1000 EUR + izlet u minsko polje iz drugog svjetskog rata.

marino2

Quote from: "Bobo"Gdje ste nasli 8 dana za 2000kn?


doslovce druga turisticka agencija koju smo pitali..za detalje moram ove dane vidjet karin, ona to vodi..saljem ti na mail..inace su ta putovanja ako spomenes pomrcinu poprilicno skupa..mozda je lovro naletio na to?

m

Bobo

Quote from: "marino2"
doslovce druga turisticka agencija koju smo pitali..za detalje moram ove dane vidjet karin, ona to vodi..saljem ti na mail..inace su ta putovanja ako spomenes pomrcinu poprilicno skupa..mozda je lovro naletio na to?


Ne, bas je pitao veleposlanstvo. Mogu ti forwardati sutra ujutro.

marino2

ja sam kontaktirao veleposlanstvo jos u ozujku ove godine,bili su odusevljeni, prica je nesto kasnije zastala kada smo odlucili otici u jar..javim ti ove podatke od agencije sto ima karin..ako nadjem mailove od veleposlanstva (na nekom bekapu staroh harda) saljem ti na mail..
m

vanillasky

Srdjane, ako se nesto organizuje obavesti me THX

sashastar

Bojim se da ce ova pomrcina biti :
pomrcina za necije dzepove

Sich

"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter