• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Neverovatna količina gluposti

Started by Predrag, March 15, 2012, 10:31:59 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Predrag

Neverovatna količina gluposti na jednom mestu. Ispod teksta sa iritirajućim naslovom su komentari koje vredi pročitati samo iz jednog razloga: da bi se videlo zbog kakvih se prosečna inteligencija jedne nacije smanjuje, umeto da raste.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2012&mm=03&dd=15&nav_id=591203
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

CyberianIce

Ajde sto ne znamo, nego se ni ne trudimo da znamo... A zao mi je sto su upropastili diskusiju jer je neko povezao trenutnu politicku scenu srbije sa ovom tematikom...
Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

Cygnus X-1

pa eto cime se bavi NASA kaskvim sve falsifikatima i podvalama i oni su tebi institucija od poverenja?pa tek mi sad uopste nije cudno sto skrivaju neke druge vaznije stvari po ljude.Samo oni znaju pravu istinu o svemu a mi ostali sta nam serviraju pa nesto prihvatimo kao tacno nesto ne,kolko kome i sta odgovara

r2d2

June 17, 2012, 03:08:36 pm #3 Last Edit: June 17, 2012, 03:14:44 pm by r2d2
Cygnus X-1 ti radis u NASA-i? Pa sto ne rece prijatelju!! Kako je tamo? Jel` im je dobra plata? Prica se da kriju neke istine? Daj kazi nam o cemu se radi evo pretvorio sam se u uvo!!! Cujem da planiraju da patentiraju nov kompjuter-zdrav razum, ali koji ne mogu da koriste narodi sa ovih prostora jer softver nije kompatibilan sa harvderom, kako mi se cini!  Covece koji ispirac mozga koristis? A kalgon da se vijuge ne ukrute?

Predrag

Quote from: Cygnus X-1 on June 17, 2012, 03:03:21 pm
pa eto cime se bavi NASA kaskvim sve falsifikatima i podvalama i oni su tebi institucija od poverenja?pa tek mi sad uopste nije cudno sto skrivaju neke druge vaznije stvari po ljude.Samo oni znaju pravu istinu o svemu a mi ostali sta nam serviraju pa nesto prihvatimo kao tacno nesto ne,kolko kome i sta odgovara


Meni ovo tvoji postovi deluju ovako ;)

http://www.youtube.com/watch?v=G6dkMsogZ30
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Sekula

Quote from: Cygnus X-1 on June 17, 2012, 03:03:21 pm
pa eto cime se bavi NASA kaskvim sve falsifikatima i podvalama i oni su tebi institucija od poverenja?pa tek mi sad uopste nije cudno sto skrivaju neke druge vaznije stvari po ljude.Samo oni znaju pravu istinu o svemu a mi ostali sta nam serviraju pa nesto prihvatimo kao tacno nesto ne,kolko kome i sta odgovara


Naučni dokazi ili činjenice na Sunce dana!

Bez toga, takvima sledi diskreditacija na forumu. I bez istrajavanja na neargumentovanoj raspravi i šarlatanskom nastupu.
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

kostur

ljudi zive u zaveri da postoji teorija zavere, kako bi sebe prikazali kao mucenike.
Sky-Watcher 150/750 N
EQ-3 montaza
Okulari Super 25 i 10 mm
Barlow 2x
Trazioc 6x30
Laserski kolimator
Optisan 36050n na fotostalku za posmatranje Sunca ;D
http://astronomija101.wordpress.com/

CyberianIce

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/333738/Pogledajte-sletanje-rovera-Kjuriositi-na-Mars

QuoteMars će 6. avgusta biti udaljen 240.000 kilometara od Zemlje, toliko daleko da će radio komandama sa naše planete, koje putuju brzinom svetlosti, trebati 14 minuta da dopru do njega.


SHTF!
Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S

Predrag

Neverovatno da nisu videli ovoliku grešku...ili jednostavno ne mogu da je vide. :)
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Yagodinac

Kako prolazi vreme sve više novinare doživljavam kao poluretardirane likove. Kad ovako pišu o naučnim temama gde nemaju nikakav interes mogu misliti kako objektivno izveštavaju o političkim ili ekonomskim temama.

Igor

Što se čudite? Avgust je...
Svakog avgusta, Mars bude velik kao pun Mesec, i bude najbliže Zemlji u poslednjih 80 000 godina.  ;D
NASA samo koristi prednost Marsove blizine.  8)
Logično.

CyberianIce

Obicno se takve stvari nalaze po oglasima (ljudi prodaju Golf I diesel, toliko je dobar da je presao skoro do Marsa i nazad bez i jedne havarije, sa originalnim hilznama naravno, tehnologija ocigledno bolja nego sto trenutno poseduju NASA, ESA i Kinezi zajedno). Ali je za dnevne novine sa skoro najvecim tirazom u drzavi definitivno sramota.
Telescopius
AstroBin
Sky-Watcher 200P | Meade Instruments DS2090 | Tair-3-Phs | Celestron CG-5 | OnStepX | Canon EOS 600D AstroMod | ZWO ASI120MM-S