• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Aktulene serije: Lost, Smallville...

Started by Skyw@lker, September 24, 2005, 06:31:21 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gucic

Jeste. Izgleda da se Smolvil zavrsio. Mozda Pink nije otkupio sve epizode...
Ne treba ovde stvaljati postove koji nemaju veze sa naslovom topica.

sashastar

John Strange (sf-triler)
TV NOVA subota, u 23:40 h

Kombinacija Agathe Christie i Dosjea X - John Strange, ubojstva s misterioznim obratima subotom na Novoj TV!

Negdje u Engleskoj, postoji grad u kojemu sjene s katedrale padaju na više strana. Iznad mira koji tamo vlada, ubrzani tempo modernog svijeta podlegao je mračnim silama i opasnosti koje se kriju tik ispod njega.

Moderni lovac na demone, John Strange je bivši svećenik mračne i skrivene prošlosti. Pomaže mu medicinska sestra Jude Atkins, koja je zapravo neuspjela znanstvenica. Njih dvoje uz pomoć intuicije i znanosti istražuju seriju zastrašujućih ubojstava u misterioznom gradu u današnjoj Engleskoj.

Napeta atmosfera ublažena je scenama svjetlosti koje prožimaju ovu seriju o misterijama i zadržavaju pažnju gledatelja, koji se tresu i nagađaju kraj do posljednje sekunde. Dvoje glavnih protagonista pomaže plejada ekscentričnih likova potaknutih zlokobnim utvarama i nastoje uništiti razne demone koji uhode grad.


Godina: 2003
Trajanje: 50'
Redatelji: Joe Aherne, Simon Massey
Glumci: Richard Coyle, Samantha Janus, Ian Richardson, Timmy Lang, William Tomlin , Colin McFarlane, Michelle Joseph

----------------------------------------------------------------------------------
23.30  Pink Serija: "Izgubljeni"

----------------------------------------------------------------------------------

sashastar


sashastar

Da vise ne davim i vas i sebe svake je subote oko 22.00

22.00  Pink Serija: "Izgubljeni" - moguce da ce ranije danas poceti

Skyw@lker

Ma ono gledanje na pinku je mucenje, sa svim onim reklamama... Odgledao osmu epizodu iz druge sezone, redovno ih skidam sa Net-a sa sada su se pojavili i nasi prevodi. Msilim da je bolje nabaviti je i gledati na DivX nego ovako, ali bolje da ne gundjam previse...
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

sashastar

Najverovatnije cu to i uraditi znam gde da nabavim u roku od 2 sata
ga mogu dobiti pa da zavrsim sa Pinkom dode mi da ga izbacim iz
memorije TVa

Djorvoz

I ja sam skidao sa interenta epizode samo zbog reklama!  :x

NShappy

Lost rapriziraju nedeljom u 11 i ima znatno manje reklama.

sashastar

NShappy ja sam to vec obavestio na prethodnoj stranici.
Ali si upravu nedeljom imaju manje reklama ali ih ipak imaju.
Pocinjem ljudi vec da mrzim Pink jeste da je to subjektivno
ali su me stvarno poceli nervirati.  :x

sashastar

U slucaju da neznate ili ste propustili neku od epizoda ili niste uopste
gledali serija Lost se prikazuje na HRT NOVA TV
svakog radnog dana (ponedeljak-petak) oko 22.00-prvi serijal

Oksel4

Ako vas zanima da nabavite sve epizode Smallville-a i Lost-a ukljucujuci i 4 i 5 sezonu Smallville-a i 2 sezonu Losta koje kod nas nisu prikazivane kontaktirajte me na email:

serijasmolvil@yahoo.com

Skyw@lker

Ja takodje posedujem kompletan serijal Lost-a i serije Prison Break (takodje hit serija, ako nekoga vise zanima: http://www.tv.com/prison-break/show/31635/summary.html ), sve je naravno sa nasim titlovima, pa ko neko zeli da mu narezem neka mi se javi na PM.

Elem, od 4. oktobra krece nova, treca sezona Losta, a kod nas ne znam da li se uopste prikazuje negde (bilo je ranije na pinku, ne znam dokle su stigli). Serija je po meni fenomenalna, tajanstveno ostrvo, gomila isprepletanih prica koje bacaju osvrt na ljudsku psihu itd.

Da li neko zna za dobar sajt gde se mogu naci torrent-i SF filmova i serija ili sajt sa torrent-ima nekih dobrih dokumentarnih BBC, Discovery ili NG emisija?
Ja sam do sad koristio search engine na www.isohunt.com mada cini mi se da ne moze bas sve da se nadje, narocito od SF-a...
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dr.Zoidberg

probaj P2P programe [eDonkey,eMule...] tu "skoro" uvek mozes naci sve sto ti treba

sashastar

STAR TREK - ENTERPRISE --- serija
Prikazuje se na kanalu TV AVALA
Svakog radnog dana u ponoc 00.00 casova
reprize tokom vikenda(subota i nedelja) u podne 12.00 casova
i u jos nekim terminima

GENESIS

Galactica 1., serija

HTV2  sreda 03.01.2007.   u 23:40 h

    * Naslov epizode: KOBOL'S LAST GLEAMING (2)
    * Epizoda: 13

Sukob Adame i predsjednice Roslin se produbljuje. Kara na Caprici traži Apolonovu strijelu.
Za to vrijeme Adama zapovijedi sinu da uhiti predsjednicu Roslin. Lee kreće prema predsjedničinu brodu, ali u odsutnom trenutku otkazuje poslušnost ocu tvrdeći da je demokracija najvažnija...

    * Uloge: Edward James Olmos (zap. Adama), Mary McDonnell (predsjednica Laura Roslin), Jamie Bamber (kap. Lee Adama), Katee Sackhoff (por. Kara Thrace), James Callis (Gaius Baltar), Tricia Helfer
    * Scenarij: Ronald D. Moore
    * Redatelj: Michael Rymer
    * Urednik: Ranka Horvat