• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Okupljanje u Beogradu...#2

Started by Dule_smor, October 10, 2005, 05:15:19 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dule_smor

Posto mi je pad foruma izbrisao topic evo opet da pitam.Racunam da se ispitni rokovi privode kraju, fakulteti tek pocinju sa radom i tako.Dakle, ko, gde i kad?


Skyw@lker

ok ljudi, na mene naravno isto racunajte!
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Skyw@lker

Izgleda ce biti kao i prosli put!  :D
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sich

mozda bi mogli i mi provincijalci da se skupimo

novosadjani sta kazete
jel nas ima? :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Dule_smor

ma mnogo smo jachi bre:)...ajde dajte neke predloge za vreme, mesto...dolazim u bg 16. oktobra, pa gledajte da bude posle toga:)

sashastar

Sich ja sam momentalno dosta zauzet iako to mozda nedeluje tako
posto me verovatno cesto vidate na forumu ali u svakom slucaju
jednom cemo se i mi Novosadani sastati u to sam siguran.

A ono jel nas ima pa valjda nas ima nije svako upisao odakle je.

Dule_smor

a mogli bi i da svratite do nas ili obrnuto:)

Skyw@lker

Ma opustencija narode, samo da se okupimo! A ako bude prijatno vreme mogli bi negde u prirodu i neki rostilj da raspalimo!  :D A ako se nalazimo u gradu - (NS ili BG) idemo negde na pivce!
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dule_smor

ajmo momci, ne cekate vajda da vas ja organizujem...jer ako bude tako zavrsicemo pijani na nekoj tehno zurci u skc-u:)...steta sto nema vishe lepog vremena...elem, vi ste u bg-u, ako znate za neki hepening recite...ako ne opet cemo zavrsiti kod nekoga na gajbi sa pivom i kikirikijem:)

Skyw@lker

Pa ni to nije tako lose! Ako sve propadne - evo mozemo i kod mene ovog puta da iskuliramo!!!  :D
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz


Skyw@lker

Pa ja sam za neki vikend kao i proslog puta! Ne znam da li ovaj sad (subota ili nedelja) ili neki drugi. Mozda bi mogli da se nadjemo preko dana za promenu, prognoziraju lepse vreme a opservatorija na Kalimegdanu radi i preko dana! Samo dok se mi dogovrimo ima da prodje mesec dana!  :D
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

šta kažete na malo skadarlije a zatim na najbližu gajbu (pretpostavljam da znaš čiju)

eyej

A da li biste imali nesto protiv da vam se i ja prikljucim!? :) Nemam mnogo toga pametnog da kazem iz ove oblasti, ali volim da slusam.. :D