• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Okupljanje u Beogradu...#2

Started by Dule_smor, October 10, 2005, 05:15:19 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Djorvoz

упадај. бамбуча.

eyej

Vazi..cekam onda "kad i gde"! A da li neko od vas ide u petak na ono predavanje iz astronomije? Mozda se vidimo i tamo!?

Djorvoz

Petak (21.10.2005.) u 19 časova na trgu republike ispred konja. Znak raspoznavanja časopis astronomija u ruci. neka potvrde svi koji će doći ako ne dođe potvrda od svih koji su se preliminarno najavili do petka u 15 časova sastanak se odlaže nedelju dana unapred.
Znači potrebne potvrde od:
evey
skyw@lker
dulesmor
djorvoz-potvrđeno
Naravno mogu da dođu i oni koji se nisu najavili  :D

eyej

Quote from: "Djorvoz"
Znači potrebne potvrde od:
evey


Cool! Ukoliko je evey = eyej (tj. ja), potvrdjujem! U svakom slucaju dolazim ja, donosim astronomiju i vodim devojku posto i ona zeli da vas upozna! Nadam se da nije neki problem! :) U svakom slucaju.. ja potvrdio a vi potvrdite da je moja potvrda ok i da nema problema! :D


eyej

Moj predlog bi bio "Optimist"! Imaju extra pivo! A i preko puta je Skadarlije, tako da.. A i gucicu sam obecao pivo tamo tako da, ako je i on raspolozen..:)

Skyw@lker

Evo i ja se prijavljujem! Idem na predavanje u Planetarijumu od pet pa se nadam da cu stici do 19h!!! Super - izgleda ce nas ovog puta biti  vise!!!  :D
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

Sastanak je održan iako Dule nije došao (a nije ni polao potrvdu). Ovo je bio još jedan od onih sastanaka na kojima je došlo do razmenjivanja literature iskustva i mišljenja. Sve u svemu uspoešno.

Skyw@lker

Slazem se. Dule kad dodjes javi se pa da opet organizujemo nesto!  :D  Ipak si ti pokreno ovo drugo okupljanje!
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dule_smor

tako znaci, dovodite cure, a mene preskacete:)...ma salim se, nisam bio u mogucnosti...komp mi je riknuo tako da nisam ni video ovo...do sledeceg puta:)

Skyw@lker

Dule - racunamo na tebe sledeci put! Nemoj da se vadis na komp, razmenili smo mi telefone c c c...  :wink:  Salim se naravno!
poz.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dule_smor

pa znam...zvao me je djordje u petak popodne, ali ja sam vec bio u smederevu...jebiga...ja sam uglavnom tu sad kad mi je krenuo fax, samo javite kad mozete