• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

"deseta planeta" ima i satelit

Started by Sich, October 02, 2005, 10:17:34 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marino2

Quote from: "Bobo"Daj Marino nemoj pricati gluposti! Nazvati objekt veci od Plutona po liku iz TV serije je totalni trash! I to bez obzira na "naslovnice". Ako su prvi od tih objekata nazvali "Sedna", bar su mogli i kasnije nastaviti sa..


postedi me izljeva pameti;)
procitaj jos jednom pa razmisli,ili jos bolje prevedi si nazive nebeskih tijela na hrvatski, sto mislis po cemu su nekada davali nazivlja?

uostalom nisam reko da odobravam xenu ni santu ni bantu (uostalom morao sam kod marine provjeriti da li je gabriela ona "druga", jer xenu (a ni tv) ne gledam) dapace, ali ti moras postovati misljenje drugih,
ono sto sam napisao je pogled iz drugog kuta, onako kako ga dozivljavaju otkrivaci, uostalom i sam pratis mpml pa vidis reakcije
kuzis?
m

sashastar

Mozda hoce jos neko zensko celjade da stave na nebo
Zbog nebeske ravnoteze.
Mnogo ima muskih ,strasnih,jakih,ratobornih.....................

Bobo

Quote from: "marino2"
postedi me izljeva pameti;)


???

Quote from: "marino2"
procitaj jos jednom pa razmisli,ili jos bolje prevedi si nazive nebeskih tijela na hrvatski, sto mislis po cemu su nekada davali nazivlja?
kuzis?


Nazivi su se davali po bogovima iz mitologije, likovima iz Shakespearovih djela i slicno. Ako je tebi ista stvar dati ime iz Shakespearea ili TV serije onda stvarno vise nemam sta za reci.

marino2

Quote from: "Bobo"
Nazivi su se davali po bogovima iz mitologije, likovima iz Shakespearovih djela i slicno. Ako je tebi ista stvar dati ime .


daj vise procitaj sto sam napisao,pa onda komentiraj..

shvati kako postoji mogucnost da netko razmislja drugacije od tebe ili mene i da ima jednako pravo braniti i nametati svoje stavove i misljenja, postoji vise od samo jednog misljenja

m

Bobo

Je, postoje ameri, oni su trash po definiciji  :twisted: a sada su im i znanstvenici takvi  :mrgreen:

marino2

Quote from: "Bobo"Je, postoje ameri, oni su trash po definiciji  :twisted: a sada su im i znanstvenici takvi  :mrgreen:


:lol:  :lol:
m

Sich

srecom pa mi balkanci ne otkrivamo planete...
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

sashastar

Ja ako u buducnosti otkrijem planetu i ako moze pritom jos i mesec.
(mada ovo nema sanse)
Planeta bi se zvala Crni Gruja a mesec Bole.

Sich

Quote from: "sashastar"Ja ako u buducnosti otkrijem planetu i ako moze pritom jos i mesec.
(mada ovo nema sanse)
Planeta bi se zvala Crni Gruja a mesec Bole.


sta, tvoja planeta nece imati mesec!??
ti to citas iz zvezda ili nesto drugo :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter