• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Nove akcije na forumu! Za ili protiv?

Started by eyej, October 18, 2005, 01:04:51 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

eyej

Ovo pitanje se, naravno, pored svih clanova, odnosi prvenstveno na Admine! Da li ste razmisljali da napravite neku akciju u koju bi se ukljucili svi clanovi foruma!? Time bi mnogo vise oziveli ovo mesto! Ja mogu da dam primer.. bez bilo kakve uvrede, ali mislim da ovaj forum zasluzuje mnogo bolji logo! U stvari kad se malo bolje pogleda, forum ni nema logo! Mogli bismo malo vise da se ugledamo na zapad! Da malo komercijalizujemo sve ovo! Da se napravi neki dobar logo, urade dobri slogani..mozda odstampaju majce.. ko zna! U svakom slucaju, eto, moj predlog bi bio da se napravi takmicenje za dizajn slogana, recimo, pa svi da glasamo i odlucujemo! Takve i slicne akcije bi sigurno ozivele ovo mesto! Sta mislite? Za - protiv?

eyej

E sad sam video! Mozda je trebalo da ovaj topic postavim na Forum Astronomskog Magazina! Nadam se da mi nece admini zameriti... ipak..bitna je poenta price!

Sich

samo kratko da se javim

generalno smo za, naravno

mozgacemo da smislimo neke takve akcije

jel ima jos neku koju ideju??

sto se tice popularisanja foruma, u planu je da izadje clanak u astronomiji o forumu. napokon, posle vec ihahaj brojeva casopisa.
znam, to je trebalo jos u prvim brojevima da se uradi, ali tada to nisam smatrao za prioritet

sto se tice komercijalizacije, to ce vec teze ici.
ipak za to teba dosta resursa.
sam casopis sa tim ima problem, a ne jos nas forum
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

eyej

Ma mislim da za komercijalizaciju i ne treba toliko resursa koliko treba dobre volje! Kazem.. sve pocinje od logoa, i drugih obelezja..jednostavno napravimo nesto po cemu ce ljudi pamtiti i prepoznavati sve ovo! Sto bi ameri rekli "brand"! A za pocetak, mislim da je sasvim dovoljan kapital to sto ima ljudi koji bi vrlo rado pomogli ovu ideju i za dz...entuzijasti!! :D

eyej

Hm.. izgleda da ipak i nema toliko zainteresovanih.. :roll:

Skyw@lker

Odlican predlog, ja sam za! Majice bi bile super, a prvenstveno za logo bi ipak trebao da se napravi konkurs ovde, da ljudi salju svoje ideje (slike itd)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

eyej

Pa malo je smor.. 70 puta je gledan topic a 5 puta odgovarano na njega.. od cega su moja 2 ili 3 posta!:shock:
Ljudi.. `ajmo malo zivlje!
Sto se tice majici.. sve moze lako da se sredi.. ako usvojimo neki logo, poznajem par stampara u gradu, koji bi mogli da nam urade mozda za manje pare..a likovi rade extra! Do 6 ili 8 boja..bude skroz cool! Ali..otom potom..kad dodje vreme! Mogli bismo prvo nesto i da uradimo! :)

Djorvoz

Ja sam još odavno predložio podforum na kome bi početnici postavljali pitanja.

Sich

treba nam logo, slazem se
ne znam zasto ali mislim da nismo mi ovde bas vicni u vezi grafike
ali mozda gresim?? ne znam da li bi konkurs uspeo.
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Sich

Quote from: "Djorvoz"Ja sam još odavno predložio podforum na kome bi početnici postavljali pitanja.


malo ppojasni, molim te
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

sashastar

Eyej hajde malo vidi koliko nas je rigistrovano 190......
Koliko je aktivno na forumu 20.............mozda i manje.
Gostiju ima cesto gledaju citaju ali se ne pridruzuju forumu.
Pa sad sam zakljuci zasto je ponekad smor.
Ja sam se bas zato trudio da sto vise davim postovima kako bi se malo ozivilo i vise pricalo mozda se to nekom i nesvida.
Koliko sam samo ja cekao da neko nesto kaze za neki post ili topik.
I zato treba malo vise promovisati forum..............

Za popularisanje foruma i casopisa ja sam za jedno veliko ZA.

eyej

E tu si totalno u pravu! Cak mi se cini da je i manje ljudi od tih 20 aktivno na forumu! Pa dobro..tu smo ti, skywalker koji se takodje pozitivno izjasnio, ja..sigurno ce se naci jos neko.. pa polako! Neka za sad stoji otvoren topic pa cemo videti! U svakom slucaju cim se javi jos par ljudi, admin bi mogao da otvori neku od tih akcija pa da pokusamo da, neku od ovih prica, sprovedemo u delo!

sashastar

Nego na kakav si logo mislio
-slovni
-slovni sa slikom
-slikovni
izvini ne znam bas da se izrazim.

eyej

Pa mislio sam na sve! Dakle.. jedan vizuelni, da se prepoznaje! Kao i par karakteristicnih tekstualnih! I naravno, da se smisli par, kako da kazem, avatara za ceo forum! Kao neku frazu koju bismo vezivali za forum! Dakle ima posla za sve! Ukoliko neko ne zna da crta, ili dizajnira, moze da pravi te avatare i slogane za forum! Sta vi mislite o tome?

sashastar

Ovo sam samo lupio (iz likovnog sam imao keca)
Da li mislis ovako nesto i slicno.