• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

logo, konkurs

Started by Sich, October 26, 2005, 05:37:18 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sashastar

Zaista bi forumu dobrodosla neka reklama


sashastar

Da li je Logo zaboravljen ili je u razvoju pitanje za sve ?

gucic

Ne znam sta se desava. Proveravamo mejl redovno ali do sada nije stiglo mnogo predloga...videcemo jos za to. Vidis i sam da ljudi ne salju fotke, a tek ne glasaju za izgled foruma...

sashastar

Zaista porazavajuce  :(

eyej

Ljudi, racunajte na mene.. Ispade da sam se ja najvise bunio oko ovog i sad nista! Trenutno imam malo neke probleme, ali se nadam da cu uskoro i ja uci u celu pricu! Bez veze je ako je tako "ostra" konkurencija! Nadam se da ce biti bolje!

sashastar

Tesko da ce biti bolje
Kada bi ponudili onako samo radi humora novac ili teleskop za pobednika
Slali bi slike svi i svako.

stefan

Da stavimo jedno mb pivo i pored njega naziv Astronomski Magazin. :D  :D  :lol:

sashastar

Izgleda da cu opet morati spremiti sliku za tebe Stefane.

eyej

Mogli bi admini da nam saopste kako napreduje konkurs za logo, koliko do sada ima ucesnika, kakva je zainteresovanost, utisci i slicno, cisto da bi se znalo nesto o tome! Ja sam poslao jednu ideju a ne znam ni da li je stigla! Niti je neko rekao bilo sta na forumu, niti sam dobio mail! :verysad:

sashastar

Gde si Eyej nema te 12 dana ...........

Konkurs je izgleda zaboravljen ili su poslate slike ocajne.
Moje slike garantovano u to spadaju.

eyej

Ma znam da me nema! Neka frka ovde.. Bice bolje! Mada, iskreno da kazem, malo mi se i ne svidja kako je organizovan nacin izbora! Mislim da bi bilo bolje da se stavi sve na uvid, pa da svi razvijamo svaciju ideju! Mozda da ukrstimo neke.. itd! U svakom slucaju, bilo bi lepo da nam admini bar kazu koliko je do sada poslato prijava za ucestvovanje! :D

Sich

E, priznajemo da smo to malo zapostavili. Dobili smo predloge od vas trojice. Vanillasky, sashastar i eyej. Pri tom prva dvojica su poslala vise predloga.
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

eyej

A pa gledacu da to ispravim.. :D U svakom slucaju, bice toga jos! Mogli bi da ubrzamo malo sve to i da do leta dobijemo novi logo! Sta mislite?

sashastar

Pa kad dobijemo nov "Logo" zveknemo ih na majice,kackete.......... :)
Ali sa ovakvom zainteresovanoscu za Logo bice tesko. :(
Ja i dalje mislim i apelujem da se Logoi stave na forum pa da se
o njima raspravlja:
kude ili hvale
kritikuju ili ismejavaju
saveti da se nesto ispravi......... i sl.
Nema veze ako neko nekoga i imitira bitno je da se slozi izvesna
vecina kako bi trebalo da izgleda "Logo" pa ko bolje napravi
Cestitamo.................................i proglasimo pobednika. :)
I imamo "LOGO" :)
Samim tim bi se i vise ljudi privukli na forum.....................

eyej

Sta da kazem osim da se i ja slazem sa tim! Podstaklo bi ucesce vise ljudi, a ne ovako.. nas, pojedinaca! Mislim, nama nije tesko.. :D