• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Aktivnost na forumu?

Started by johnny984, June 29, 2013, 01:06:50 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

johnny984

Citiram:

"Najviše prisutnih korisnika: 402 (Jun 28, 2007, 01:19:03 posle podne)"

Da li je postojao događaj tih dana koji je zaintrigirao i one koji se inače ovde ne pojavljuju da dođu, ili je jednostavno bila veća aktivnost u to vreme?
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
                                                                                                                   -Albert Einstein

Danijel

To su web spideri, a ne stvarni posjetitelji ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

allexxandar

To sam i ja primeti, sta se desava sa astronomima amaterima zasto nestaju?  ;D ;D ;D
SW 127/1500 MC | NEQ-3 GoTo | SW 80/400
Canon 600D | Btc 12x56

Sima_Strahota

Ne dolaze ovde samo astronomi nego i gomila radoznalaca. Primetio sam da se prilikom raznih (sto astro, sto "skoro" astro) dogadjaja koji se objave u medijima broj poseta uveca. Recimo prilikom onog meteora od zimus ili isto tako uoci objavljivanja vesti o majanskom kalendaru i tako to...E sad, ja nisam administrator, pa info imam samo na osnovu toga sta nam kaze forum, pa mozda i gresim.
...

johnny984

Verujem da jeste taj razlog. Samo je pitanje šta je ljude zaintrigiralo da traže odgovore ovde, ili koji je film bio aktuelan  :) Plus po neki spider što Danijel kaže i eto nama objašnjenja  :)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
                                                                                                                   -Albert Einstein